Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is büszkék vagytok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is büszkék vagytok arra, hogy a párotoknak milyen sok barátnője volt korábban, s bárkit megkaphatott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem egy akárkivel jártok, és büszkék vagytok rá nagyon ez miatt, ugye?

2014. dec. 16. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, én a jelleme miatt vagyok rá büszke, és örülök hogy az enyém, miért lenne nekem attól jobb hogy 50 csaj volt előttem, nem megsérteni akarlak csak szerintem elég gyerekes ez a felfogás
2014. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok oda a férfi k*rvákért,egy ilyen pasit max. szexre használnék,nem alakítanék ki vele normális kapcsolatot.
2014. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennék?
2014. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

"nem egy akárkivel jártok"


Az, hogy valaki "nem egy akárki", nem azon múlik, hogy hány csaja volt korábban. Attól még nem lesz senki érdemes a büszkeségre, hogy gondolkodás és válogatás nélkül minden szembejövő csajt kipróbált. Sőt. :)

2014. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, nem attól lesz valaki 'nagy kan', hogy sok lányt megkapott, maximum attól, ha ezek a lányok mind szép, okos stb lányok. nem a mennyiség, a minőség a fontos, érted. amúgyis kit érdekel ez, hülyeség emiatt büszkének vagy nem büszkének lenni valakire.
2014. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
biztos nem lennék büszke... ki tudja milyen betegséget szedett össze. én nem állnék le ilyennel akinek nagyon sok csaja volt előttem.
2014. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, ha valaki arra büszke, hogy milyen sok barátnője volt. Mármint nem nézem le, ha valaki szereti a rövidtávú kapcsolatokat, de ez nem egy olyan dolog amire annyira büszkének kell lenni, ez nem egy teljesítmény..


Én 25 vagyok, két kapcsolatom volt eddig(15-19 éves koromig, 20-??), akkor az én páromnak szégyenkeznie mert csak egy valakinek kellettem előtte? Ez marhaság szerintem.

2014. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ez érdem vagy mi?

azt csinálsz amit akarsz


sztem sem sopánkodni emiatt ,sem büszkélkedni emiatt nem kell. az ember múltja nem határozza meg az ember jelenét. az számít, amit most tesz, ahogyan most viselkedik.

2014. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolga.Most ez miatt miért kéne büszkének lennem rá!
2014. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Erre miért kéne büszkének lennem? Valahogy én nem lennék arra büszke,hogy a páromnak volt már előttem vagy 80 csaja.. Sőőt..
2014. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!