Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam fel a távkapcsomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a távkapcsomat?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja facebookon ismekredtünk meg..ő jelölt be...eleinte belementünk h oké járunk..de nem müködött...aztán tegnap ráirtam és teljesen más volt..elkezdtünk közelebb kerülni egymáshoz :)mintha jobban megnyilt volna....és h tényleg érez irántam valamit....4 hónap múlva fogunk találkozni és féltékenynek tűnt h addig bepasizok..de mondtam h nem..és ő is ezt mondta..de kérnék tanácsokat hogy dobjam fel ezt az egészet hogy ne ábránduljon ki 4 hónap alatt..

2014. dec. 16. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
még nem találkoztatok, de már jártok?
2014. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát már kezd bizalomra épülni az egész és már ha úgy vesszük annak számit..
2014. dec. 16. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok hogy ilyen ritkán tudtok talizni?

mennyi a távolság köztetek?

ha szabad tudni :)

2014. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem árt tudni azt amit az előző válaszoló is kérdezett..Na meg van egyáltalán esély,hogy ne csak Faces szerelem legyen? Mi nem működött,és miért nem?


2 ilyen kapcsolatom is volt,de soha nem gondolkoztam mivel dobhatnám fel.. :D Bár ha belegondolok elég monotonok voltak a beszélgetések..Hol facen,hol telón beszéltünk..Mindig elmondtuk mi újság a másikkal,meg terveztük a találkozást,zenéket küldtünk egymásnak.. :)

2014. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok újra. Nekem például nagyon jól esik ha bekapcsolja a barátnőm magát kamerán, imádom látni az édes arcocskáját. Minden nap beszélünk szóban, és bár sok van úgy hogy nem beszélünk csak hallgatunk, de akkor is ott vagyunk egymásnak, ami +

Biliárdozni szoktunk facen.

Akkor lefekvés előtt vagy nap közben van olyan is néha hogy egyikünk sem foglalkozik semmivel, csak egymással, a múltról beszélünk, meg hogy mit várunk a jövőtől, az együtt töltött napokra visszaemlékezünk.

Am én 2hetente szoktam elmenni hozzá, 3órára lakok tőle. És péntek estétől vasárnap estéig ott vagyok.

Csak őt sajna nem engedik még el hozzám, mert hogy túl fiatal :/

2014. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 honap mulva tudunk csak találkozni sajnos....de koszi a valaszokat :)
2014. dec. 16. 20:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és 15 ő 17 ...ő pesti én pedig kelet szlovakiai...de ha 4 honap mulva felmegyek Pestre már többet fogunk találkozni
2014. dec. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!