Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szóltam neki?

Figyelt kérdés

Mikor a párom pár hete szerelmet vallott, utána likeolta fb-n nők képét. Akkor nem szóltam érte, de zavart. Tegnap megint likeolt, és szóba hoztam neki miért csinálja ezt, nekem rosszul esik, neki fordított esetben hogyan esne? Erre ennyit írt: és? :) de ki vaaaagy... közben publikussá tett 2 képet, amin egy másik nő is rajta van, és nekem a kapcsolatunk elején azt írta, hogy letörölte. Írtam neki, miért hazudott? Nem válaszolt rá, csak annyit írt, miért vagyok ki, miért zavar az kép?

Előtte ő hozta fel, töltsük együtt a karácsonyt, már a szüleinek is megvette az ajándékot, amit úgy tervezett együtt adunk át stb...

Megírtam neki, hogy nem vesz engem komolyan, és igen, ki vagyok a dolgaitól, hogy ünnepek előtt ilyeneket csinál, mindig csúnyán beszél velem, stb... megnézte és nem válaszolt azóta sem.


2014. dec. 16. 11:47
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
ja és még azt is írta, hogy hagyjam már, azt likeol akit akar.
2014. dec. 16. 11:49
 2/38 anonim ***** válasza:

Itt nem fog melléd állni senki, mert úgy vannak vele, hogy "ez ekkora nagy dolog?"....

Pedig szerintem bárkinek szarul esne.

2014. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én sem értem, mi bajod a lájkokkal?


Stabil, régóta tartó házasságban élek, de én is belájkolom, ha valaki olyan képet rak fel, ahogy a férjem is... nem kell mögé képzelni semmi extrát!


A like csak annyit jelent, hogy jó a kép, tetszik...

És nem azt, hogy megdugnám, vagy szeretném, ha megdugna...

2014. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
nem kell mellém állni, nem ezért írtam ki. hanem hogy mi a véleményük az embereknek. és miért kellett neki ünnepek előtt balhét kreálnia?
2014. dec. 16. 11:58
 5/38 A kérdező kommentje:
egy olyan nőről van szó aki tetszett neki. és ő maga is rakott ki kettőjükről régen képet. amikről azt mondta hogy letörölte. tegnap publikussá tette őket.
2014. dec. 16. 11:59
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

"Nem válaszolt rá, csak annyit írt, miért vagyok ki, miért zavar az kép?


...


megnézte és nem válaszolt azóta sem."


Gyanus, hogy egyre kevesbe csipi a picsogasaidat. Ne ezeridegenektol kerdezd, hogy mi jogos, mert szamodra lenyegtelen. Az a fontos, hogy te mit erzel, ha ez teged bant, akkor beszeld meg vele, lehet, hogy valamelyikotok meggyozi a masikat. Majd ha kirug, fog vigasztalni, hogy a gykhuszarok tobbsege szerint neked volt igazad?

2014. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
0%

"tegnap publikussá tette őket"


Bizony, valoszinuleg felhuztad a buta kis hisztiiddel, ezert most heccel. Amilyen kis hisztis pininek tunsz (letoroltetsz vele egy fotot??! rinyalsz a like-okert?!?!?!), en mar ezerszer dobtalak volna.

2014. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Többször szóltam neki, és nem csak ezért. Velem alig foglalkozik, de azért szeret. Meg ahogy eljövök tőle, már nőke likeolgat? Nálam nem erről szól egy kapcsolat! Én nem szoktam férfiakat likeolni, ha van párom! Meg kirakja azt a két képet, hazudozik, meg mikor együtt vagyunk ocsmányul beszél velem? És ő csodálkozik hogy minden nő ejti?
2014. dec. 16. 12:05
 9/38 A kérdező kommentje:
először tette ki a képeket. utána szóltam neki érte.
2014. dec. 16. 12:06
 10/38 A kérdező kommentje:
ja, és én nem kértem hogy törölje őket. ő mondta hogy letörölte. jó lenne nem kiforgatni a szavaimat!
2014. dec. 16. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!