Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat még az, hogy képtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat még az, hogy képtelen vagyok érzésekre?

Figyelt kérdés

Nem játszom el, mintha.... és nem hülyítek senkit, inkább tovább lépek mindig, de már elég régóta így van.

Bárkivel alakulnak a dolgok, az elején lelkes vagyok, de amint érzem, hogya másik jobban nyitna felém, netán kezdenek alakulni az érzései, bepánikolok, és kiszállok.

Hogyan lehetne ezen változtatni?



2014. dec. 16. 12:47
 1/4 anonim válasza:
Ezzel énis ígyvagyok ha véletlenül közel engedek valakit magamhoz és érzem,hogy a másik már többet érez lelépek mert félek az érzésektől ez nálam azért van mert sokat bántottak már és érzéketlenné váltam,nemtudom fog-e változni ez valaha..de jobb így mert így sebezhetetlen vagyok...ha változtatni akarsz ezen szerintem hagyd az egészet és ne gondolj rá ne ismerkedj hadj magadnak egykis időt pihenni s majd minden jön magától :)
2014. dec. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek biztos, hogy oka van amit még nem tudsz, hogy mi az. Pszich iáter/ológus szerintem tudna segíteni.
2015. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta sajnos rájöttem az okára.

A drága EXEM az oka.... De idő kellett, hogy beismerjem magamnak is.

2015. jan. 9. 09:21
 4/4 anonim válasza:
Nálam is az exem az oka,és nemtudok szabadulni tőle...uj kapcsolatot sem merek kezdeni miatta
2015. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!