Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

szóval van egy 5 kilós (kistestű kutya méretű) afrikai óriáspatkányom(nyunk) mert igazából családi állatka pocaknak hívják és nagyon sokat van velem (tehát ezért is meghatározó) sokat viszem sétáltatni is és sokszor alszik velem egy ágyban is (szobatiszta amúgy) csak azért kérdezem mert az exem egyszerűen utálta pedig nagyon aranyos és a légynek se tudna ártani emiatt kevesebbszer is jött hozzánk mert félt is tőle pedig tényleg aranyos bújós szót fogad trükköket is tud

Ez mennyire zavarna titeket?


2014. dec. 16. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eléggé zavarna.
2014. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, és nem ez alapján dőlne el, hogy járnék-e valakivel.
2014. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es miért zavarna?
2014. dec. 16. 12:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, kárpótolni kéne érte... XD
2014. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nam annyira bírom a lakásban az állatokat. Egy kutyát, vagy macskát nagy nehezen el tudnék viselni, de egy patkány nekem sajnos nagyon visszataszító.. :(
2014. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"szót fogad trükköket is tud"


xD


Aranyos lány lehetsz, és a patkányod nálam nem kizáró ok, de lehet, hogy élőben engem is zavarna és nem mennék hozzátok gyakran.

2014. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amíg este nem rágja le a fejem addig nincs gond vele.:D
2014. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, bár ha szex közben nyalná a fenekem már lehet, hogy zavarna :)
2014. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de ha a barátomnak ilyene lenne, nagyon zavarna.

Kutya, madár, hal, teknős jöhet. Macska annyira ne, de a rágcsálókat nem szeretnék közelebbi kapcsolatot kiépíteni.

2014. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. A patkány sem rondább állat mint a hörcsög. Az, hogy veled alszik szokatlan és egy kicsit bizarr is, de inkább egy ilyen lánnyal járnék mit egy tökéletes hiba nélküli nővel.
2014. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!