Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar h a barátnőmék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar h a barátnőmék jobban állnak anyagilag mint mi?

Figyelt kérdés

Nem kell a pénzük, nem vagyok féltékeny arra h nekik több van, nem is hangoztatják csak rossz érzés az h nekem sokkal kevesebb van és mindenemért meg kell küzdenem, még azért is ha látni akarom, viszont Ő(k) nem küzd ilyen gondokkal, s leginkább attól tartok h ez így nem sokáig fog tartani, rám un vagy nem is tudom.... lehet ebből nekem lesz elegem és hagyom h találjon 1 jobbat. Normális h így gondolom?

Ő 18 éves, én 21, lassan másfél éve vagyunk együtt, távkapcsolatban, az ünnepek közeledtével még inkább gyötörnek ezek a gondolatok.


2014. dec. 16. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:

"zavar h a barátnőmék jobban állnak anyagilag" <--> "nem vagyok féltékeny arra h nekik több van"


Aha te nem vagy féltékeny. Egyébként meg abszolút nem normális, hogy így gondolkodsz. Ha valóban komolyan gondolnád ezt a kapcsolatot még örülnél is ennek hiszen van egy szülői támasz az ő részükről így könnyebben indulsz az életbe.


Ha ezért kidobnád akkor te valóban nem érdemled meg.

2014. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt már ilyen, hogy egy lány sokkal jobban élt, mint én, nekem meg bántotta az önérzetem, hogy nem tudok megadni neki mindent, meg persze, hogy nem tudok menni velük Görögországba, Törökországba, Párizsba, Londonba, sőt még országon belül is csak ritkán. El is cseszte az egész kapcsolatot...
2014. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell támasz sem semmilyen segítség, egyedül szeretnék érvényesülni, leginkább az olyanok zavarnak mint amit a 2. válaszoló írt, és annak igenis örülök h legalább nekik jól megy! Látom ezt csak az érzi át aki a szegényebbik oldalon van, a többiek nem tudják h milyen érzés ez....
2014. dec. 16. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem. Szerintem engem is zavarna.
2014. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek! Engem is zavarna, a normális férfi embert zavarná...

Úgyhogy igen, normálisan gondolkodsz!!

2014. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én középiskolás koromban elég jól el voltam engedve, sokat kaptam otthonról, és baromira szégyelltem magam a barátaim és a fiúm előtt, hogy nekem ennyim van, pedig semmit sem tettem érte, nekik pedig nincs. Általánosban rendesen kicsúfoltak és gúnyoltak azért, mert mi gazdagabbak voltunk. Azóta persze fordultak a dolgok, és most, hogy már nem támogatnak anyagilag, elég kellemetlen tud lenni, mikor elmegyek a barátnőimmel a városba, és mindenfélét megvesznek maguknak, nekem pedig 1 kávéra sincs pénzem. Ugyanígy kellemetlen az is, mikor a barátom elhív magához, és fizeti a kaját-piát-bulit mindent. Szóval mind a két oldalon tud nehéz lenni... de amiatt egész biztosan nem kell aggódnod, hogy ezért rád un, vagy szakítana veled. :)
2014. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, csak ez az érzés.... szörnyű vmit nem lehet ellene tenni h elmúljon?
2014. dec. 16. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:

NA SRÁCOK! Akkor tényleg csak a pénz érdekli a nőket? :)


Na ugye, hogy nem ^^ A kérdésben szereplő lány a távkapcsolatot is bevállalja egy szegényebb fiúval.


Amúgy ne zavarjon ennyire...Ha jobban akarsz állni anyagilag, akkor tanulj.


19/L

2014. dec. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!