Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezt most a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt most a pasim?

Figyelt kérdés
szeretek énekelni is meg szoktam is ayukámék is mondták hogy jó a hangom meg minden a pasimnak is szoktam azt mondta szereti és majd most akarok éneklős műsorba is jelentkezni erre most meg azt mondta ne menjek el mert csak kinevetnek meg nem is jó a hangom hogy lehet ilyen? Lehet csak irigy de miért? :(
2014. dec. 16. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem aarja hogy szégyent hozz magadra a családodra és rá.
2014. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megnézel egy X-faktor válogatást, a a családtagok ott is istenítik a gyerekeiket, rokonaikat, közben meg falra lehetne mászni a hangjuktól.
2014. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nekem tényleg nagyon jó hangom van hallom magamon meg fel is szoktam venni és azt hallgatom sokszor
2014. dec. 16. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:

hat, ha az en baratnomnek jo hangja lenne, tuti nem engednem eneklos musorba. ott nem a tehetsegeseket emelik ki, hanem azokat, akik mindent bevallalnak a sikerert.


inkabb keresnek valami zenekart, vagy esetleg producereket, de semmikeppen nem ilyen tomegmusort. ott kapsz 15 perces hirnevet es szevasz, fel ev mulva jon a kovetkezo "szerencses" enekes.


a baratod hozzaallasa fura, szerintem kerdezd meg o hogyan is gondolta.

2014. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fura dolog ez.

Te jonak hallod,amit énekelsz,de más nem:)

Ezzel szinte mindenki igy van.

De ha kb elfogathato a hangod,az is nagyon kevés...ki fognak nevetni.

Azt akarod,hogy a yutubon rajtad is nevessenek az emberek?

2014. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félt téged az egésztől.
2014. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs valami felvett mintád? Youtube-on vagy data.hu-n vagy ilyesmi? Véleményezhetnénk, úgy könnyebb lenne igazat adni.
2014. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezőn is nevetni fog az egész világ...mint a bikicsunáj-on-.-
2014. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már rosszul vagyok az összes ilyen tehetségkutató sz...ságtól.. Lassan már mindenki tehetséges ebben az országban..Persze az más kérdés hányan is érnek el köztük akármit is...


A legjobb tényleg az lenne ha megmutatnád nekünk is..Annak millió oka lehet,amiért ezt mondja a barátod..

2014. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem mennék, akkor sem ha jó hangom van. Minden ilyen műsor nagyon gáz. Akik ods bekerülnek, úgyis eltűnnek a süllyesztőben...
2014. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!