Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány nő és lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nő és lány miért ragaszkodik még azok után is az állítólagos szívszerelméhez, miután a kedves úriember hetek óta ignorálja, vagy kezeli úgy, mint egy kutyát, esetleg néha még a keze is eljár?

Figyelt kérdés

A baráti köröm lelki szemetesládája vagyok, szóval elég sokszor hallok ehhez hasonló dolgokról. Legutóbb egy lány barátom (nem vagyok friendzone lakó) áztatta el a vállamat, miután a tiszteletreméltó lelki társa 3 hónapi konstans élvezeti tárgyként való alkalmazás után (hűű, micsoda kifejezések, ezért kérek egy sütit) kirakta a leányzó, vagyis inkább már nő szűrét, mire ő szanaszét folyott sminkkel és széttört szívvel jött hozzám és mesélte el, hogy milyen embertelen módon bánt vele a srác. Mielőtt valaki arra kérne meg, hogy kövessek el szepukut az ostobaságom miatt, hogy egyetlen eset alapján általánosítok, nos had ábrándítsalak ki titeket virtuális barátaim, nem, ez nem az egyetlen eset. Ebben az évben, 7, azaz hét, németek kedvéért Sieben alkalommal hallgattam meg mindenféle lányok ehhez hasonló sirámait (plusz még a többi finomság, amiket a környezetemről akaratlanul meghallok), egyvalamit azonban nem volt képes felfogni a 8-bites agyam. Miért maradnak, azaz inkább maradtak velük, miután nem becsülték őket többre, mint egy háziállatot, akit néha jól meg lehet döngetni, aztán szevasz, ennyi a tavasz.

Ennyire szentimentálisak lennének, hogy még a sokadik pofon után is hisznek abban, hogy az az impulzív állat egyszer csak megvilágosodik és hopp, egy szerető, kedves valami lesz belőle? Vagy olyan szinten függenek a másik ember jelenlététől, hogy inkább bevállalják a folytonos negatív elbánást csak azért, hogy legyen mellettük valaki? Homályosítsatok fel kérlek, nagyon nem értem ezt.


Köszönöm, hogy elolvastad ezt a hosszú és unalmas baromságot, cserébe itt egy krumpli:

[link]


2014. dec. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem félnek attól, hogy nem találnak új fiút maguknak.

Krumpli? Kekszet nem kapok? :D

Van humorod ;)

2014. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A férfiak is ilyenek ha szerelmesek. A rózsaszín köd állapotában az ember sokszor észre se veszi, hogy mi van körülötte. Én is tapasztaltam ezt és mikor rájöttem, hogy a barátom semmibe vesz, már késő volt megmenteni az egészet.
2014. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt élvezik, ha megalázzák őket, és direkt ilyen férfiakat keresnek, mert húúú az milyen domináns, meg menő.
2014. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én fiúba több ilyet látok.
2014. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ez az irritáló gilmore girls stílus? Te is tudod, okos lány vagy: értékesebbnem látják azt az egyedet, amelyiket nem tudják könnyen igába hajtani. Aztán az arra hajlamosaknál (mint te csak még nem tudsz róla) ez egész odáig megy, hogy állati szintre aljasulnak az imádott férfiért.
2014. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Én fiúba több ilyet látok."


Egy fiatal férfinak SOKKAL nehezebb párt találnia, míg egy nőnek semmit nem kell tennie egy kapcsolatért, ezért nem csoda, hogy sok férfi nem szívesen adja fel a kapcsolatát.

2014. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5

Lehet én látom rosszul, de a lábaim között akárhogy is nézzük, de egy péló van, a lányoknak meg néhány thai kivételével nem nagyon szokott lenni. Idéznék magamtól:

"Legutóbb egy lány barátom (nem vagyok friendzone lakó) áztatta el a vállamat" - a lányok nem igazán szoktak friendzonba tenni más lányokat, tudod hater barátom oda olyanok mennek, akik az ellenkező nemből nem értek el túl nagy sikert a delikvensnél, de mivel dobni nem akarja őket, ezért inkább "baráttá" teszi őket.

Remélem azért a krumpli kielégítő volt a Gourmet ízlésednek.

2014. dec. 16. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha már unod, hogy ilyen buta nőkkel vagy körülvéve, miért hallgatod még mindig a siralmaikat? Inkább foglalkozz értelmesebb dolgokkal, pl. fogj egy értelmes csajt, és törődj vele.

2014. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nos, magam is lelki szemetesládaként funkcionálok baráti körömben, így át tudom érezni a helyzeted, kedves kérdező. Bár én is a hölgyek táborát erősítem, mégsem értem ezeket a leányzókat. Csak tippelni tudok: talán sérült apakép, nem megfelelő szülői minták követése a gond, de az is lehet, hogy az amúgy intelligens nők kevés önbizalma a probléma forrása. Pszichológusnak kéne lennem ahhoz, hogy megértsem a működésüket, de nem vagyok az, szóval nem próbálkozom feleslegesen.

Én sem értem, mert ha velem valaki nem képes egyenrangú félként bánni, akkor udvarias viszlát az úrnak, és jobbra el. De van, hogy a viszlát udvariatlanabb részemről - ez ugye nagyban függ az úr viselkedésétől.

Lehet az is közrejátszik ebben, hogy édesapám megmondta bohó kamaszéveim idején, hogy ha én magamat nem tisztelem, akkor egy férfi sem fog - márpedig ő nem akar olyan leánygyermeket, aki hagyja magát megalázni. Én meg nem akartam neki csalódást okozni. De mi van, ha valakinek ezt sosem mondták el? Se az anyuka, se az apuka?

Ja, és még arra is megtanított, hogyan rúgjak feneket. Hasznos dolog, mindenkinek ajánlom.


Ui.: A krumpli ízlett, küldenék brokkolit, de épp nincs itthon.

2015. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!