Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha azt veszem észre hogy egy lány két kezével támasztja a fejét és engem néz, én meg nem merem tartani a szemkontaktust, és feszült lesz a lány az mut jelent?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, vékony

2014. dec. 16. 17:43  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Szóval ideges lesz a lány

# 1/5Időpont 2014. dec. 16. 17:45 Privát üzenet
tetszhetsz neki. És azt akarja hogy te is nézz rá vagy hogy menj oda hozzá.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. dec. 16. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval ezért volt ideges? Mert nem mertem ránézni, de féltem

# 3/5Időpont 2014. dec. 16. 17:51 Privát üzenet
Ideges, mert nem jön a pozitív reakció tőled.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2014. dec. 16. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De tudja rólam, hogy ilyen magamba zúhant vagyok

# 5/5Időpont 2014. dec. 16. 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az oka, hogyha egy lány direkt kerüli a szemkontaktust? Viszont, ha nem nézek rá, látom a szemem sarkából, hogy néz.
A lányok vagyis az olyan lányok akik, ha meglátják, hogy ott egy fiú a buszon, akárhol kerülik a fiúval a szemkontaktust, mert zavarban vannak, nem néznek a fiúra, azokra a...
Mit jelenthetett? Ma a vonaton volt egy lány és mielőtt leszált folyamatosan nézett a szemembe én nem bírtam sokáig tartani a szemkontaktust elkaptam a fejem de visszanéztem és...
Ha egy fiúval beszélek, és ő tartja a szemkontaktust, akkor lehet, hogy nem vagyok közömbös neki?
Ha keresi a lány a szemkontaktust, akkor tetszek neki vagy nem jelent ez semmit?
15&19 Van egy lány, eléggé bejön nekem, csak hát a kis híján 4 év korkülönbség picit soknak tűnik. Úgy érzem és is bejövök neki, mindig mosolyog rám, keresi a szemkontaktust, stb. Sok az a 4 év?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!