Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta ha életem szerelme átvert?

Figyelt kérdés
félre is b*szott az is kiderült utobb. amikor nekem csak ő létezett. hogy dolgozzam fel hogy a teljes szívem adtam neki ő meg .... késöbb megkeresett hogy ujra együtt akar lenni de az a maréknyi büszkeségem még megmaradt és nemet mondtam azok után amit kaptam.. igaz sokat hibáztam én is.de nekem sose volt szükségem másra csak rá.. hát ő ezzel máshogy volt.. mit tanácsos ilyenkor tenni mi a megoldás hogy ne csak ő járjon a fejembe.. más lányokra se tudok ránézni...amikor egyedül otthon ülök kb ugyérzem szívgörcsöt kapok a fájdalomtól. és már 1 hónapja volt a szakitas. 21f

2014. dec. 16. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 hónap még nagyon rövid idő. Tudom ez elcsépelt de ehhez idő kell. Próbálj sportolni, vagy valami elfoglaltságot ami leköt, legyél barátokkal.

Az megy egy dolog, hogy hibázol dolgokban de sose felejtsd el, hogy ha megcsalnak az mindig a csaló hibája nem részben a tiéd vagy egészben, mivel ott egy ember hoz egy döntést.

2014. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj/dugj más lányokkal.


Ezerszer hamarabb el lehet felejteni a régit, ha újak jönnek be a képbe.

2014. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehetsz ilyen....

Azért mert te megkérdezted ma hogy félreb...sztam-e és azt mondtam dehogyis az azt jelenti hogy IGEN??? (abortusz után??? Megint mindent kombinálsz soma hogy csaltalak volna már meg. azóta se tudok ránézni senkire sem nemhogy LEFEKÜDNI valakivel... le se tudom neked írni normálisan az érzéseim pedig sokmindenben igazad van.... én még mindig nagyon szeretlek .... sajnálom a mai beszélgetés végét csak felhúztam magam az utolsó mondatodon és azt akartam hogy te is ideges legyél. amit utána küldtem perze már meg se kaptad áááá:((((((((((((((

2014. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerinted ezen az oldalon is miért vagyok fent:?:/ szerettél tbstb mégse annyira mert te ennyit nem könyörögtél mint én, sajnálom hogy csináltam egy facebookot a tudtod nélkül egy idióta voltam de nem gondolom hogy ez olyan hiba amit ne lehessen megbocsájtani:( én nagyon szeretlek
2014. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülye kis pics**a.
2014. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
még az hogy végig hazudtad azt utso hónapokt ok hagyjuk. de hogy részeg vadidegen csávok az ágyadba alszanak mert a ,,barátaid" bocsi ezt még énse tudom lenyelni bármekkora papucs voltam .:)
2014. dec. 16. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Leírtam neked facebookon is. NEM GONDOLTAM KOMOLYAN csak úgy felidegesítettél hogy beírtam. Egyébként miért vadidegenek a te haverjaid. szerinted kellene bármelyik is? ennyire rosszul ismersz? a végighazudás annyiból állt hogy csináltam egy facebookot... tudom hogy hiba volt de elmondtam NEM véletlenül derült ki.
2014. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kinek a haverjai .. enyémek biztos nem :)
2014. dec. 16. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2014. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem itt kéne megbeszélni
2014. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!