Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak páromnak születésnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés

A szülinapja december 22-én van.

Még alig több mint két hónapja vagyunk csak együtt. Megbeszéltük hogy karácsonyra nem adunk egymásnak semmit, de szülinapjára szeretnék valami ötletes meglepetéssel előállni. A mérete és anyagi értéke nem olyan fontos (azért 10-15-nél nem nagyon tudok többet rászánni), inkább valami igazán hozzáillőt és egyedit akarok neki adni. Ő maga 18 éves, egyetemista, humán beállítottságú, kicsit alter, fiúsabb lány. Ruhát, ékszert nem merek, mert annyira még nem ismerem a stílusát. Jómagam nem vagyok túl jó kézműves dolgokban, szóval az se nagyon szóba, hogy én csinálnék neki valamit(kivéve sütni, azt valamennyire azért tudok). Ja valami programon is gondolkodtam, de nincs rendes ötletem...

Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!! :)



2014. dec. 16. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép ezüst lánc a nyerő az nem is drága és jól is mutat.
2014. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem előbb karkötőt kéne adni, mint láncot :)

végülis az olcsóbb, és kisebb ajándék, aztán majd később ha nem tudsz mit adni egy hozzá illő nyaklánc tökéletes lenne :D

2014. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!