Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha látok magamnál rondább és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok magamnál rondább és csóróbb férfiakat is jó nőkkel nap mint nap, akkor mégsem ezek a dolgok, amik kizárólag számítanak a nők szemében, igaz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván. Azért nincs nőd mert egy elkeseredett bizonytalan önbizalom hiányos ember vagy, aki ráadásul irigy azokra akik nála vélhetően jobbak valamiben és hiába írod ki még 42x ezt a kérdést a pénzre és a kinézetre alapozva, de elmondom, hogy normális nőt te akkor sem kapnál ha lenne pénzed és jól néznél ki. Mert belülről kicsit sem vagy egyedi, egy megkeseredett ember nem vonzó.
2014. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kispistának igaza van!
2014. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az egy dolog amit a szem enged látatni, de látod azt is mennyi van a bankszámlájukon...?
2014. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak tedd fel a kérdést addig, ameddig valamelyik lány be nem vallja, hogy a pénz kell neki.
2014. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A külső a legfontosabb.... ha nem nézel ki mint én, akkor teljesen esélytelen vagy... A legjobb esetben is csak barát vagyok a lányok szemében.. 18/F
2014. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól mint én* Ne haragudj a helyesírásrét.. Kissé depressziós vagyok... Mostanában nem figyelek oda semmire sem....
2014. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!