Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A korosztályomtól senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályomtól senki nem akar komoly kapcsolatot? 19L

Figyelt kérdés

Fiatalabbal elég gáz lenne összejönni, meg nem is találkozom már velük, egyetemen mi vagyunk a legfiatalabbak, meg már nem is tudnám azt hallgatni, amit esetleg mondana, más világ a középsuli, éretlenek stb.

A velem egy korosztály, és a kicsit idősebbek csak szexkapcsolatot ajánlanak fel, mert most akarják kiélni magukat (ez kb. így a 27 évesekkel bezárólag, eléggé kitolódott a "felnőttéválás sajnos).

A 30-asok meg már azért akarnak csak szexkapcsolatot, mert ilyen nagy korkülönbséggel mást el sem tudnak képzelni, vagy csak kapuzárási őánikjuk van, és kell valaki, és/vagy foglaltak.

-------EDDIG VAN a fontos rész, ha NINCS időd. Köszi!!!:)))


(Ha idősebb leszek meg az lesz a bajuk, hogy nem vagyok elég fiatal.)


Azon is gondolkoztam már, hogy a férfiak sosem úgy kezdik, hogy meg akarnak állapodni, csak az a baj, hogy mivel én nem megyek bele szexkapcsolatba, nem ismerjük meg egymást. Ha mással kapcsolatban még szóba álluk velük letisztázva, hogy ne legyen semmi, akkor is bepróbálkoznak ötvenhetedjére is, nem adják fel, lehetetlen a barátság kialakítása.


Szóval kinek kellek én mint barátnő? Senkinek.


2014. dec. 17. 01:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lesz itt jelentkező bőven :)
2014. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és pont ellenkezőleg működöm mert aki korán az ágyamba akar bújni az még azelőtt kirepül mielőtt befeküdne :D


Engem kiábrándít ha egy lánnyal randizok meg ilyenek aztán 1-2. randi után felajánlja magát, kösz, de megd@gni sincs kedvem.


Szóval nem mindenki úgy müködik mint ahogy te látod.

2014. dec. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Fene se tudja, most valahogy ez igy mukodik.


23 eves vagyok, szeretnek komoly kapcsolatot, de minden lany legfeljebb a szexkapcsolatba menne bele.


Fura, de ez van majd talan par ev mulva.

2014. dec. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én keményen megsexelnélek :D
2014. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én szűzen mentem férjhez, 20 évesen, 4 évvel ezelőtt. A párom 11 évvel idősebb. Minden szuper azóta is, nagyon szeretjük egymást. Ne add fel! :)
2014. dec. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem kellene 19 éves lány barátnőnek de nem az egyetemen fogsz velem összefutni mert sose voltam egyetemista.

24f

2014. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Minek mennének bele komolyba 19-21 évesen. A korai házasságok sokszor végződnek válással később.

37 F

2014. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akarnak, csak aki akar...annak általában már van.


19/L

2014. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 8


Teljesen egyet értek veled, mert én se találok olyat.

Részben nem, mert eddig én még szingli vagyok, mióta szakítottunk az exemmel. Pedig már rég nem akarok szingli lenni :D


20/f

2014. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szegénykém :(
2015. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!