Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Örülnétek ennek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam több kisebb dolgot veszek és beteszem egy dobozba: 3-4 alsónacit, egy iPhone 6 bőrtokot és szerelem kuponokat (olyan dolgokat írok rà, melyek mondjuk nem minden naposak..pl. lemosom a kocsid, békènhagylak fèl órára, masszázs ilyenek)
2014. dec. 18. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

"békénhagylak fél órára" xd

2014. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:
Kicsit lehetne szerelmesebb, mint a lemosom a kocsid és békén hagylak fél órára.:o Egyébként, gondolom...oké. Te ismered h neki alsónaci és iphone tok kell-e.
2014. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék kicsit se.
2014. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék de azokra a kuponokra mehetne kissé izgalmasabb dolgok is! ;)
2014. dec. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"békènhagylak fèl órára"

ez lehetne akár 5-10 órás kupon is...és egymás után több is beváltható lenne úgy lenne az igazi...


én nem örülnék az iphone toknak...nem kell nekem az almás telefon android párti vagyok...nem vagyok hülye, hogy almás telefonom legyen...de a többi nem gond :)

2014. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A masszázs kártya jó ötlet, de a többi olyan használati tárgy amiket az ember a családjától szokott kapni. Nem tükrözi a párkapcsolati viszonyotokat. Nagyobb arányba kellene ilyenekkel meglepni szerintem, bár nem tudni milyen a viszonyotok.. attól is függ.
2014. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Én inkább egy finom ételnek és utána anál szexnek örülnék.
2014. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék a pasid helyében ha pl a masszázshoz nem kéne ilyen s*aros kupon hanem alap lenne...
2014. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy "szex itt és most", vagy egy "megcsalás megbocsátása" kuponnak jobban örülnék.
2014. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!