Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » O a legszebb ő a legjobb szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O a legszebb ő a legjobb szép királylány e földön, de miért van az, hogy úgy 1000 -ből mind csak szarik rám és mással van?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve ismerek egy nagyon szép lányt de nem nagyon nincs lehetőségem a közelébe férkőzni mint általában. Ő nem akar beszélni velem, csak annyit, hogy hagyjam békén, de valahogy most már nem megy.

Régebben könnyebben tovább álltam de most valahogy nem megy, lehet azért is mert szinte napi rendszerességgel látom a kajáldában ebédszünetben.

Rá untam, hogy bár hányszor elszánom magamat arra, hogy ismerkedjek valakivel azonnal kiszimatolják, hogy tetszenek nekem és többet nem szólnak hozzám, ha meg nem értem meg két szóból harmadjára már fenyegetnek, vagy levegőnek néznek még akkor is ha csak köszönök :(.

Öltözködésemre, kinézetemre nem lehet kifogás mert diplomás és jól kereső vagyok.

Ha ez még sokáig, így folytatódik lassan kidobhatom a diplomámat mert tönkre vágja az agyam ez a sok lehetetlen szituáció, már nem tudom, hogyan szóljak egy lányhoz, mit merjek mondani vagy mit ne...

Ha meg látok egy lányt, ha nem megyek oda hozzá az ezért van, mert félek, hogy rám ordibál mindenki előtt, hogy hagyjam békén( és kellemetlen szituációba hoz) vagy pedig anélkül odébb megy, hogy észrevenné, hogy hozzá szóltam vagy köszöntem(ami szintén egy megalázó helyzet olyan mintha mindenki figyelne és gúnyosan mosolyogna a szerencsétlenségemen ).



27f vagyok ő 21l


2014. dec. 18. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Lehet nagy a korkülönbség.. Azért az a 184 év kicsit sok :/
2014. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha most a diplomád, és a pénzed miatt ennyire nagyra tartod magad, akkor súlyos gondok vannak. Mert azzal tényleg nem szerzel meg egy normális lányt. Ha világosan ki mondta, hogy hagyd békén, akkor mért nem hagyod? Hidd el, rajta kívül van még szép királylány e Földön.
2014. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kedves első :)

21 l

az egyes 1 és a L l betű között van egy csepp különbség

javaslom keress fel egy szemorvost ;)

2014. dec. 18. 13:19
 4/10 A kérdező kommentje:

kedves második :)

épp le írtam az a bajom, hogy mindegyik így viselkedik velem az 1000 kicsit túlzás de akkor is már rengetegen utasítottak így el

és ott tartok, hogy már nem merek új lánynál próbálkozni még a gondolatától is kiráz a hideg...de viszont őt sem tudom feledni és persze azért barátnőt is szeretnék egy normálisat.


Hogy jól keresek csak azért hangsúlyoztam, hogy nem vagyok valami csóró kisegítő munkás és ez azt jelenti nem a kinézetemmel van bajuk.

2014. dec. 18. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is: senki sem királylány, csak mert puncival születik. Másodszor: a diplomával és a fizetéseddel kitörölheted a hátsód, ha nincs egyéniséged. Ez olyan, mint egy vadiúj mesés Ferrari, amiből kifelejtették a motort. :)

Merj egyéniség lenni, nem kell nyalnod nekik mindenáron, csak tiszteld őket egészséges szinten és növessz tököt.

2014. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Merj egyéniség lenni"


100-ból 98 egyéniség a szemükben "rossz" szóval légy óvatos.

2014. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első csak viccelni akart.Először én is 211-nek olvastam.Viszont a reakcióid alapján amit a válaszolóknak írtál,én már sejtem hogy mi lehet a probléma.Szerintem te egy elkényeztetett,öntelt hülye f-asz vagy.És azt várod hogy mindenki hasra essen előtted.Mert te pénzes,diplomás úrigyerek vagy.És azt hiszed hogy ez elég is ahhoz hogy bármelyik nőt megkapd.No diplomáskám,isten hozott a való világban.Akkor fogsz te b-aszni ha fizetsz érte.Legalábbis addig,amíg nem tanulod meg hogy nem körülötted forog a világ.
2014. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hidd el megdolgoztam, az egyetemen azért, hogy itt legyek és méltán érzem méltán lehetek rá büszke amit elértem...

régen azt hittem azért nem kellek senkinek mert túl olcsó ruhákban járok .. stb.


Személyiség ide vagy oda, mikor 1000-redjére is a porba aláztak, akkor már nem olyan könnyű egy hasonló szituációban természetesen viselkedni ( de szerep szerintem ).

2014. dec. 18. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a királylányoknak Disney hercegek kellenek. :)


Mikor elkezdtem olvasni, azt hittem, hogy egy 16-18 éves srác írja ezt.

Talán gondolkodj felnőttként, és ne rohanj olyan vonat után, ami nem vesz fel.


Szerintem próbáld meg messzebbről nézni a helyzeted. Nehéz, de így nem találsz megoldást.

A diplomát meg ne keverd bele szerintem.

2014. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy jóképű. Anyagi kihasználásra majd kelleni fogsz nekik, tehát családalapításra vágyó nők szívesen fogadnak majd. (28+). Nyilván Téged a 21 évesek érdekelnek, mert akkor se voltál sikeres, amikor Te jártál a 20-es éveid elején, és ez nagyon tud hiányozni. Sajnos aki nem jóképű, az csak akkor kell, ha minden idejét, energiáját, pénzét a nőnek és a babahobbinak szenteli, és az egészre bíróság előtt érvényesíthető biztosítékot ad (=házasság).
2014. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!