Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok vagy nem? Mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok vagy nem? Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem történik az mikor megcsókol amit a könyvekben leírnak,hogy "pillangók repkednek a gyomromban"

és a többi. Semmi nem történik, csak azt szeretném,hogy senki se lásson minket, csak ketten legyünk.

Talán szégyenlem vagy nem tudom.

Amikor nincs a közelemben keresem őt.

De ha a közelemben van sokszor zavar.

De mikor mondjuk felemel, vagy bármi intimebb dolgot csinál, akkor az ölemben ott van az a bizsergő érzés.

Mi ez?

Ez a szerelem?


2014. dec. 18. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez olyan maszlag.

Amúgy a pillangókat felejtsd el, az hülyeség ahogy van.

2014. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lucia99 ***** válasza:
Igaza van az elsőnek a pillangók abszolút hülyeség és ez nem szerelem
2014. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez szerelem lenne akkor állandóan vele akarnál lenni..Nem hogy zavar amikor veled van..


Ez max valami vonzódás hozzá,de inkább szexuálisan..

Nehéz kérdés,de tuti nem szerelem :)

2014. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!