Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy annyira megvisel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy annyira megvisel a szakítás, h fizikálisan is megvisel?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a Párommal, majdnem 3 év után. Rengeteget sírom, rossz hangulatom van...stb De mind ezek mellett tegnap nagyon rosszúl aludtam, nincs étvágyam és reggel még hánytam is! Most is hányingerem van és egy kis levesen kívűl még nem nagyon ettem semmit... Ez betudható a szakításnak vagy esetleg valami bújkál is bennem? Másnál volt már ilyen? Nekem ez az első szakításom, nem gondoltam volna, hogy ennyire ki leszek. 20/L
2014. dec. 18. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Sőt minnél jobban tudod használni az agyad ez annál erősebb.

2014. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Buford Tannen ***** válasza:
100%

Igen,ilyen az első szakítÁs! Pocsék dolog,:/

Kívánom hogy minél előbb kilábalj ebből!

2014. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet.

Étvágytalanság nálam is előfordult, de 1 nap alatt elmúlt. Az, hogy rosszul aludtál egyértelműen betudható annak. Nem tudtad kikapcsolni az agyad.

2014. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj, én is remélem, hogy mihamarabb túl leszek rajta, mert ez így most nagyon rossz!:D Azt is remélem, hogy igaz az a közhely, hogy idő minden sebet begyógyít és ez mihamarabb be is következik.:D Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)
2014. dec. 18. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első szakításom engem is eszméletlenül megviselt. Hetekig kb semmit sem ettem, le is fogytam pedig egyébként is vékony vagyok... állandóan sírtam. Teljesen ki voltam készülve. Tanulni sem tudtam aminek meglett az eredménye utána.

de mostanra minden oké. Igen az idő segít tényleg.

kívánom, hogy minél hamarabb legyél jobban!:)

20/L

2014. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nálam ez inkább a kapcsolat közben jön elő...sok az energiavámpír csaj... XD
2014. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is az a probléma, hogy alapjáraton is elèg soványka vagyok, úgyhogy nem jönne jól, ha fogynék.:S:D Köszönöm szépen!:)
2014. dec. 18. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Fel a fejjel! Szurkolunk, hogy jobb legyen. Barátaiddal nem tudtok valami közös programot szervezni? Ilyenkor sokat segít, ha el tudod vonni a figyelmet és valami mással foglalkozni.

2014. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:) Most, hogy mar ugyahogy "osszekapargattam" magam tervben van valamilyen kozos program.:)
2014. dec. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!