Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagnál értelmesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál értelmesebb, okosabb embernek nehezebb párt találnia?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé..
2014. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyenek az igényeid.
2014. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Valószínűleg az olyan embereknek nagyobb az igényük,úgyhogy azt gondolom,igen.
2014. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen :)

nekem is hasonló a problémám ...

2014. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha te tartod magad többnek az átlagnál, akkor valószínű, hogy nehezebb. Ha más, akkor nem.
2014. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki okosabb az átlagnál, de kevés a pénze, az dögöljön meg! Ez a világ rendje, jó lenne, ha tudomásul venné már minden nyomorodott féreg, és kiirtaná magát!
2014. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
77%

Mivel kevés ilyen ember van, így szűkebb a kör. Feltéve, ha olyan párt keres, aki kielégíti intellektuálisan.


Csak tudod, az a baj ezzel a témával, hogy minden demagóg "foreveralone" paraszt ezzel nyugtatja magát. :'D

2014. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2014. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A párválasztásnak vannak komoly buktatói. Például,ha van egyfajta társadalmi rangom(politikai,vagy a végzettségemből eredő vezető beosztás,vagy egyéb társadalmi felülállás) azt gondolhatom,hogy az a minimum,hogy a párom is valamilyen szinten követni tudjon engem,kb ebből a körből fogok választani. Sokszor bejön,mert az azonos társadalmi közeg, neveltetés azonos igényeket generál,ezért kevésbé toleráns az ember ilyen elvárásokkal megválasztott párja. Mikor aztán sok gyűrődés és vita után elválnak,átmeneti próbálkozások után szinte mindig egyszerűbb embereket választanak párjuknak,valószínűleg azért,mert a napi munkából eredő problémák után otthon már nem vágynak intellektuális vitákra,csak pihenésre és szeretetre.
2014. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kilences,

ötös szerintem rólad beszélt. :-)

2014. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!