Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tetszik egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maxx456 kérdése:

Mit tegyek, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hogy is kezdjem....Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, már észre vettem, hogy sokszor bámult,de csak hétvégén tudok vele találkozni. Mert suliba jár. Múltkor már a haverok is mondták,hogy állandóan nézz (Diszko-volt akkor) :D Még nem beszéltem vele csak köszönünk egymásnak.Mit tegyek elég sokszor nézz szinte majdnem mindig össze akad a tekintetünk de nem merek lépni tanács? Létszíves segítsetek :))))én 23 a lány pedig 16


2014. dec. 18. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
16 éves nem való hozzád,még gyerek!
2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Odamész és megszólítod. Aki nem meri az nézi.

Lehet visszautasít, de mi van ha nem? És ezt csak úgy fogod megtudni, ha lépsz felé.

2014. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy gyerek de nagyon tetszik nekem az a lány :Ö
2014. dec. 18. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát attól félek hogy visszautasít
2014. dec. 18. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít akkor ez van, benne van. Attól még nem dől össze a világ, legalább nem fogsz értelmetlenül sóvárogni utána, hanem tudod, hogy ő miképp viszonyul hozzád. Ha meg pozitívan reagál akkor jackpot. Veszteni valód nincsen. :)
2014. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Thnx a választ holnap kiderül :D :D
2014. dec. 18. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes! :) Sok sikert!
2014. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
remélem sikerül de a lényeg egy faluban lakunk :D :D
2014. dec. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!