Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért vsinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vsinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja járunk és semmi egyèb csak megölel. Nem jutunk tovább és ez zavar. Mondja hogy szeret és èrzem is rajta azzal nincs baj, csak valamiért nem jutunk "előrébb".
2014. dec. 18. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szégyenlős :)



amúgy nem türelmetlenségből, de én nem szeretem az ilyen visszahúzódó pasikat, jobban szeretem a magabiztosakat, akik tényleg tudják irányítani a kapcsolatot, mernek kezdeményezni :)


te is inkább próbálj idősebbek közt keresgélni, ahol már tapasztaltabbak. Egy tapasztaltabb sokkal jobban tudja éreztetni a szeretetét, mert nem fél kimutatni azt. Neked is sokkal nagyobb szeretetérzésed és sikerélményed lesz egy bátrabb, t*kösebb fiúval :)


hajrá!


B TERV: Ha meg nagyon szereted ezt a fiút és nem szeretnél váltani, akkor egyszerűen legyél vele türelmes vagy hozd fel a témát, próbáld megbeszélni vele, hogy ez a tempó lassú, többet szeretnél már stb. :)


Kellemes Ünnepeket!

2014. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kor/nem?
2014. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszi
2014. dec. 18. 18:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!