Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig nem tudom földolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tudom földolgozni. Miért?

Figyelt kérdés

ma volt az osztálykarácsony...ugye karácsony a szeretet ünnepe..nos hát nem vagyok az osztály kedvence,és cseszegetnek is...egy párszor én is hibáztam,de bocsánatot kértem..ennél többet nem tudok tenni..oké akkor megértettem,de most már nem

karácsonykor körbeültünk és kiálltam,és hát elmondtam,hogy én nem értottam senkinek se,ugyan hibáztam,de bocsánatot kértem..miért kell szekálni?

ezen kívűl mi rosszat tettem nektek? erre mondja az egyik osztálytársam,hogy" hogy megszülettél" ... azt hittem,hogy ott halok meg...ja a karácsony tök jó..azüta se tudom feldolgozni..töbiek meg csak néztek,és szidták h ez nagyon köcsögség volt...én nem akarok ártani senkinek,inkább meghalok...ezek után..pláne karácsonykor..

mit tegyek?

14/L


2014. dec. 18. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt valami nagyszájú valaki mondta,aki azt hiszi Ő az Isten..legyen az lány,vagy fiú..


Ne foglalkozz velük..akármennyire is nehéz..

2014. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adrenalin ***** válasza:
Ha nyolcadikos vagy, ne foglalkozz vele, hamar elszáll az a fél év. Mi volt az a hatalmas hiba, amiért nem tudnak leszállni rólad?
2014. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kis b..i gyerekekkel nem kell foglalkozni. A későbbiekben ráfogsz jönni arra,hogy nem kell mindig a mások érdekeit a sajátod elé helyezni és,hogy magadnak kell,hogy megfelelj. Ilyen emberek mindig lesznek az életedben sőt olyanok is akik hátráltatnak,jobb esetben előrébb visznek. Öngyilkosság??! 14 évesen....??! Ne mutasd azt,hogy gyenge vagy, ezzel csak sebeszhetővé válsz és magadnak okozod a károkat. Kerüld az ilyen embereket.Nem lehet mindenkinek megfelelni. Fel a fejjel, a jövő a Cél :)
2014. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tehát egy ember beszólt, a többi pedig leugatta azt az egyet. Akkor egy ember volt ellened, a többi megvédett, nem? Egy gyökér miatt mit bosszankodsz?
2014. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!