Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszene neketek ez az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene neketek ez az első csók lányok?

Figyelt kérdés
Holnap adnam oda a lanynak , (ali tetszik) a karacsonyi ajandekat, es arra gondoltam , hogy holnap mikor odaadom mondom neki , hogy vmi meg otthon maradt de azt majd legkozelebb amikor szunetben talalkozunk odaadom. Es amikor legkozelebb talizunk , vmikor beszelgetes kozben mondanam neki , hogy elhoztam az ajandekot, ami otthon maradt, de addig csukd be a szemed amig eloveszem , es ekkor megcsokolnam. Nektek ez tetszen, vagy ez mennyire jo otlet? :)

2014. dec. 18. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

haha :) ez vicces... nekem tetszik :)


bár én személy szerint jobban szeretem a spontán dolgokat, mint az ilyen előre megtervezettet, de ötletnek jó :)


csak vigyázz, nehogy balhé legyen, mikor mondod, hogy otthon maradt az ajándék.. hupsz :D

2014. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

"de addig csukd be a szemed amig eloveszem"


És tedd be a péniszed a szájába

2014. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Húha ez nagyon aranyos. :) De ha nem tetszik viszont a fiú akkor nem örülnék neki. :D
2014. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tündéri, én biztos besírnék az örömtől
2014. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kockázatos! Ha bejössz neki hurrá, ha nem akkor pofon és a bátyjai agyonvernek aznap este a sikátorban.
2014. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs bátyja ;)
2014. dec. 18. 18:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszene, amennyiben szerelmes lennék beléd. Ha nem vagy biztos benne, hogy te is bejössz a lánynak, inkább ne...
2014. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jujj. ez de aranyos. még sosem volt ilyen nagy törődésben és figyelemben részem. nagyon jó! szerintem csináld meg! :))
2014. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem aranyos ötlet, ha nekem bejönne a fiú akkor visszacsókolnék. Ha nem jössz be neki, legalábbis úgy látod, hogy ő nem viszonozza annyira azokat az érzéseket, amit te táplálsz iránta akkor kockázatos. De egy próbát megér :))
2014. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Végül mi lett belőle? :)
2015. júl. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!