Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani fogok a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fogok a barátommal. Ugye jól teszem?

Figyelt kérdés

Én nagyon nagyon szeretem őt, és elméletileg ő is engem. Ennek ellenére mindig nekem kell átmennem esténként (kb. 15 percre lakunk egymástól), olyankor is nyomkodja a gépet, lolozik meg hülye játékokkal játszik, aztán én megunom és elalszok. Reggel felkelünk, fél óra múlva elkezd lolozni, és az sem érdekli, ha sírva kérlelem hogy ne játsszon, felöltözök és köszönés nélkül hazajövök. Rám se néz ilyenkor. Már mondtam neki rengetegszer, hogy nekem így nem jó ez a kapcsolat és rosszul érzem magam, és olyankor bocsánatot kér meg megígéri hogy változtat, de sosem tartja be. Állandóan sírhatnékom van mert annyit sem érek neki, hogy leszedje azt a sz.r játékot, vagy legalább addig ne játsszon amíg vele vagyok. Ugye az lenne a legjobb, ha szakítanék?

1 éve van ez kb., 3 és fél éve vagyunk együtt.

18/L


2014. dec. 18. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ruha nélkül mész hozzá és az sem érdekli, akkor mindenképpen. Akkor egy gépbzi.
2014. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha abszolút semmi időt nem szán rád, valóban nincs sok értelme a kapcsolatnak.
2014. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az első két évben mi történt?
2014. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Egy kapcsolat arról szól hogy törődjünk egymással ha ő ezt nem teszi meg és ígér, de nem változtat semmi értelme tovább folytatni ez már nem "kapcsolat"
2014. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Keress vmi intelligensebbet. Hagyd ott. Boldogtalan vagy! Nyilván jobb lesz idővel. Azt fogod sajnálni meglásd hogy pazaroltál rá egy órát is!
2014. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Te jó ég.. Én is szoktam lolozni, vagy bármi mással játszani, de egy percre se tartanám fontosabbnak mint a barátnőmet. A volt barátnőmmel volt hogy együtt játszottunk mert mondjuk ő szeretett játszani de ha egy kicsit is éreztem hogy unja, vagy valami akkor és ott abbahagytuk. Ha nem figyel rád, pláne ennyi idő után, akkor igen, az lenne a legjobb ha hagynád a fenébe. Mivel ennyi ideig kitartottál mellette ezek ellenére is, látszik hogy te többet érdemelsz.

19/F

2014. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ez így megy,és nem tudott rajta változtatni akkor igen,jól teszed..Sajnos ismerős a helyzeted..
2014. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A srác szenvedélybeteg. Segítségre szorul. Ha tényleg szereted, cipeld el egy addiktológushoz és segíts neki a leszokásban. Ha tüdőgyulladása és amiatt nem tudna veled foglalkozni akkor is így otthagynád?
2014. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ez egy régebbi kérdésem, még mindig ez a helyzet, csak most nincs energiám bővebben leírni.

Amúgy az első két évben jól megvoltunk, sok programot csináltunk. Csak most baromi nehéz lesz, mert van egy kb. 15 fős baráti társaságunk, meg dolgozni is együtt járunk (ezen meg az egymás mellett alváson kívül semmi programunk sincs:D), de meg kell próbálnom megoldani, hogy ne nagyon találkozzunk egy ideig a szakítás után. :/

2014. dec. 18. 18:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egy dolog lenne a kettő. Nem tudom felnyitni a szemét, ő meg még arra sem képes hogyha mellette bömbölök miatta akkor rám nézzen. Nem kötélből vannak az idegeim (sajnos)
2014. dec. 18. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!