Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 4 évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 4 évig voltunk együtt tegnap szakítottunk de neki máris van egy gyerek akivel 1 napja beszél. Mennyi az esélye hogy összejönnek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Túltette magát, mert már nem érdekelted. Innentől neked meg már mondjuk, miért érdekel? Már nincs hozzá közöd.
2014. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk, hogy mennyi az esélye?
2014. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem totál mindegy már neked?

Ha te szakítottál semmi közöd hozzá.

Ha ő szakított akkor sincs közöd hozzá.


Ha ő szakított akkor egyébként nagyobb az esély rá.

2014. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az én tapasztalataim szerint, őt már nem most ismerte meg. Az , hogy épp csak szakítottatok, de ő máris vígasztalódik valakivel ( mégha csak szóban is egyenlőre ) arra enged következtetni, hogy nem friss ismeretség, és bizony nagy az esélye, hogy össze is jönnek, ha a srác vígaszt nyújt és megnevetteti.
2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a volt csajom is ezt csinálta... -.-
2014. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ő már rég eldöntötte, hogy szakítotok, csak nem mondta hamarabb.
2014. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nufnuf válasza:

Személyes tapasztalat.

3 évig voltam együtt az exemmel, 2 és fél év után már megfogant a gondolat hogy szakítani kéne talán.

Mivel nem voltam 100%-ban biztos benne - és bizalmat csak egyszer lehet eljátszani - vártam még néhány hónapot, addig megpróbáltam megbeszélni vele, hogy min kellene változtatni. Megpróbáltam kimozdítani a környezetéből hogy ne legyünk a megszokás rabjai. Aztán még vártam pár hónapot és mikor láttam, hogy olyan mintha a falnak beszélnék feladtam és szakítottam.


Egy hónap után már együtt voltam a mostani barátommal, akivel immár 2 éve tart a kapcsolatom.

Gyorsan túltettem magam az ügyön, hiszen én már lélekben 4 hónapja egyedül voltam.


Innét gondolom már látod, hogy milyen szemszögből közelítem meg a dolgot.

Ha hasonlóan régebb óta 'próbálkozott' úgy ahogy én tettem akkor valószínűleg nem sok esélyed van.


Máskülönben talán van valamennyi esélyed, de nem sok. Talán az segítene, ha megmondanád, hogy mi volt az ok.

2015. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!