Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiakhoz szól a kérdésem (? )

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal az a helyzet a kapcsolatunkban, hogy eleinte egy kicsit sima volt az egész, hogy úgy mondjam, téma volt mindig, nevetgéltünk, de mindig voltak köztünk feloldandó pontok. Mindegy az a lényeg, nem volt eddig felszabadult a kapcsolat, meg előzmények is vannak, amik befolyásolják. Viszont a héten került sor az első szexre (kb. 3-4 hét után. Azért kb. mert volt kihagyás azt nem veszem bele), és azt vettem észre, hogy lelkesebb lett, érdeklődőbb, többet akar, jobban akar engem. És az a kérdésem, hogy lehetséges-e az, hogy amiért lefeküdtünk, ami isteni jó volt, élvezte ő is, hogy emiatt kezdett-e el, vagy ez volt az a pont, ami eldöntötte, hogy igenis szeretne engem?

Van köztetek ilyen, aki tapasztalt már hasonlót, hogy egy lánynál az első szex után érezte meg, hogy mit is akar?



2014. dec. 20. 00:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ui: 21L
2014. dec. 20. 00:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen az volt az a pont !
2014. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak választ adtál a kérdéseire.. akarod-e őt, tetszik-e neked önbizalmat adtál neki azzal a szexel, nem megoldottad. veled van a baj, nehezen adod ki az érzéseid, amiből nem veszi le hogy mivan és össze zavarodik. vagy ő olyan vak, hogy nem veszi észre. sok dolog bezavarhat. viszont az jó, ha a szexnél legalább ellazultatok és mindent látott.
2014. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, az is meg lehet. Mert az az előzmény, hogy szakított velem 2 hónapja, most visszafogadtam és bizonyítani szeretne. Csak ugye az is ott van, hogy én mennyire bízok benne, hogy tényleg akar-e engem a történtek után. És lehetséges-e az, hogy ez volt az a pont, amikor eldöntötte, hogy ez tényleg így van-e?
2014. dec. 20. 00:15
 5/11 anonim válasza:
én is igy vagyok vele. miután először megdugtam barátnőm azóta oda vagyunk egymásért :D
2014. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

persze,hogy van.

addig nem is veszem komolyan az egész dolgot és csak félvállról veszem az egész kapcsolatot amíg nem feküdtünk le.

alapból onnan számítom az indulását az egésznek.

valszeg pont azért voltak gondok,mert nem volt intimitás és komolytalannak gondolt,hogy játszod az eszed meg játszod a nagy kapcsolatost közben meg sehol semmi ami kapcsolatra utalna.

most megvolt a te vonzalmad egyértelmű kifejezése is,ezért néz most már másképp rád és vesz komolyan.

legalábbis egy felnőtt férfi nagyjából így látja ezt.

2014. dec. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel csak elmélyítettétek a kapcsolatot. :)
2014. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezeket a lányokat. A párkapcsolat egyik alapja a szex, aztán mégis mindig azon rágódnak, hogy ha ez meg van-e akkor a férfi vajon még mindig akarja-e a nőt. (Ha amúgy nincs más nehezítő körülmény)


Komolyan azt hiszik a lányok, hogy a férfiak a szex elől menekülnek vagy mindenki Don Huan és csak egy-egy strigulát húz százig?


Komolyan 21 évesen lehetne ennél több eszed.

2014. dec. 20. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as!

Azért lássuk be, sok férfi van, aki csak a szexre megy. És honnan tudja egy lány már a kapcsolat kezdetén, hogy ő nem arra kell-e?

Másrészt ott van az is, hogy egy lány mindenkitől azt hallja, hogy nehogy túl korán lefeküdjön a pasival, mert akkor könnyűvérűnek fogja tartani és semmibe fogja nézni, a könnyű prédát nem tartja értékesnek. NEm egyszerű, elhiheted...

2014. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azok a férfiak mennek általában csak szexre akiknek van már valakijük (barátnő, család), netalántán még nagyon fiatal, értsd. 20 alatti - de ha ilyennel kezd ki az ember lánya akkor bizony ez benne van a pakliban -, egyedülálló férfinál igen ritka, hogy csak egy szexet akar.


Ugyanúgy szüksége van a legtöbb férfinak egy állandó kapcsolatra.


Nem kell a második napon lefeküdni az illetővel, de az is természetellenes félelem, hogy jaj nem-e fog ott hagyni azután ha megvolt a szexualitás is.

2014. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!