Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miután beismeritek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miután beismeritek, hogy szeretitek az adott nőt miért menekültök a nő elöl és hazudoztok, hogy nem is akartok semmit se?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
*tisztelet a kivételnek
2014. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kölcsönös az érzés, a férfi meg menti a menthetőt.
2014. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Jaj medve anyám, már megint egy összetört szívű fehér nő...

Ha ettől jobb, akkor elárulom, hogy én nem így csinálom. Eleve be se vallom, hisz nincs is mit, mert képtelen vagyok szellemileg alattam álló dolgokat szeretni, legfeljebb csak, mint egy kutyát, amivel jó hülyülni, vagy egy csirkét, amit meg lehet enni. Eddig még nem találkoztam olyasvalakivel, aki többet tudott volna nyújtani egy dugásnál és sanszos, hogy egy jó darabig nem is fogok, de mégse írom ki, hogy "Nők, miért olyan nehéz többnek lenni egy tarisznyaráknál intellektuálisan?"

2014. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem csinálok.
2014. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember az interneten nagyszájú a valóságban pedig mindennek az ellenkezője, mint amit vallott addig.
2014. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mert nyomorék érzéketlen férgek lásd 3.mas válaszoló..
2014. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!