Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Exem szakított velem mar eleg regen kb.4 honapja, o dobott engem megis o sirt, nem akart teljesen elvesziteni, talalkozgatni akart szoval belementem, de nekem az nem ment, mert felidegesitett, h meg se olelhettem igy abbahagytuk. Nagyon ritkan beszelgetunk neten, de akkor ugy elojonnek belolem az erzesek (neki azota mar lett baratnoje), de par napja megint beszeltunk, pont honapfordulonkon, elmondtuk egymasnak, h eszunkbe jutott ez stbstb. (egyebkent en meg mindig halalosan szeretem, pedig o hagyott el, de nem birom kiverni a fejembol, mas fiukra ra sem nezek, undorodom toluk ) Na a lenyeg a lenyeg, h valamelyik nap kirakott egy szerelmes zenet fb-re, itt egy kis reszlet belole: "hibáztam baby érted nem tettem eleget nem lehetek veled ezért írom ezt a levelet itt az arc ezt szeretted most ebből van eleged " Valamiert azt erzem, h ez nekem szol. Szerintetek is lehet valami koze hozzam, vagy mar en orultem meg????
2014. dec. 20. 11:15
 1/6 Mokyu! ***** válasza:
Menj és süss egy kis sütit vagy tortát de a legjobb amit tehetsz ha elkezdesz mmorpg.kel játszani
2014. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
normalis valaszokat kerek
2014. dec. 20. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát... nem tudom. Lehet, hogy van hozzád köze. Lehet, hogy hiányzol neki. Csak azt nem értem, hogyha hiányzol neki, akkor miért jött össze más lánnyal? Nem tudom. Fura egy helyzet.
2014. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy neked szól-e a zene, mert, ha igen, keressen meg, ha nem, akkor hagyjon felejteni.
2014. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem venne tolakodasnak vagy nem nezne hulyenek ,ha igy konkretan rakerdezek?
2014. dec. 20. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Másképpen nem tudod kideríteni.
2014. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!