Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevállalnátok a szegénységet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok a szegénységet és nélkülözést csak hogy együtt lakhassatok a párotokkal albérletben?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2 lehetőség van. Az egyik hogy minden így marad, mindketten külön élünk szülőkkel, így hogy nincs bérleti díj, egy viszonylag normális életszínvonalon élhetek.. Viszont ez sokáig nem össze egyeztethető a párkapcsolattal, mert egyszerűen nincs hová mennünk, az utcán randizunk, meg az autóban, szóval semmi meghittség, semmi szeretkezés nincs köztünk, együtt aludni sem szoktunk. Mindez a szülők/családi helyzet és hozzáállás miatt van, nem akarják hogy egymásnál töltsük az időt, öreg maguknak való emberek, akik nem tűrnek férfit a lakásban, másik oldalon pedig szintén hasonló a gond, csak ott egyszobás a lakás, nincs magántér. Viszont ha albérletbe költöznénk ketten, akkor minden kifizetése után csak annyi maradna hogy ételre legyen pénzünk, semmi szórakozás, semmi tartalékpénz. Akkor le kellene mondanom az autómról, a háziállatomról, nem lenne pénzem kozmetikai szerekre, sminkcuccokra, ruhára, konktaktlencse helyett szemüveget hordhatnék. Félek attól is hogy kiábrándulna emiatt, hogy a külsőmben jelentős változások lennének. Meg abból is veszekedés lenne egy idő után hogy semmi kimozudulási, szórakozási lehetőségre nincs pénzünk, csak dolgozunk, eszünk, alszunk, szexelünk. Így nem sokáig lehet kapcsolatot fenntartani ahogy most élünk, de félek hogy az összeköltözés se lenne jó megoldás, a fent leírt dolgok miatt. Egyéb lehetőség nincs, jobban fizető munkára nincs esélyünk, örülünk hogy ez is van, költözni se fogunk, így is az ország fejlettnek mondható részében élünk. Beszélgettünk arról hogy milenne ha beköltöznénk idegenekhez egy albérleti szobába ketten, akkor a pénzzel nem lenne gond, viszont ez egyikőnk szerint sem jó megoldás.
2014. dec. 20. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen. Már tervezem az összeköltözést is, ha a szuleim nem fogják támogatni akkor is.
2014. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És,ha minden így maradna? Legalább amíg nem szeditek össze magatokat addig pedig mehetnétek hétvégente mondjuk hotelbe. Ha nem is minden héten,de 2-3 hetente:)
2014. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Be.
2014. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos mi is hasonlóan kezdtük elköltöztünk albérletbe hónap végére nem mondanám hogy minden szuper volt .. de a lényeg akkor is ott volt hogy végre együtt lehettünk és senki nem érezte magát kellemetlenül, ez most ilyen sok lemondással jár de érdemes bevállalni ha komolyan akarjátok.. És később még mindig lehet majd jobb más munka más körülmények , ez már csak tőletek függ majd hogyan tovább.. a másokkal való összeköltözés abban az esetben lehetséges ha olyanokkal költöztök össze akiket régóta ismertek és eléggé megbíztok az illetőkben és persze egymásban is ..
2014. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, így nem, ha gyakorlatilag mindenről le kellene mondanom, egy darabig tök jó lenne persze, újdonság varázsa, hogy együtt lakunk, stb. de egy idő után zavaró lenne a helyzet. De lehet egyébként garzonlakásokat is bérelni, 2 embernek nem feltétlen kell egy 50-60 négyzetméteres rendes lakás, átmeneti megoldásnak elég egy kisebb is, az nem visz el annyi pénzt. Aztán én tuti azon lennék, hogy több pénzünk legyen (tanulnék valami újat, ha a végzettségem nem lenne elég a továbbjutáshoz) és később jobb helyen lakjunk.
2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én anno bevállaltam. Nem bántam meg. :)
2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Valamennyit így is együtt tudtok lenni, még ha ez nagyon kevés is. Nem azzal lenne a gondom, hogy nem vehetnék magamnak új cuccokat, vagy akármit, de hogy én emiatt lemondjak a háziállatomról, ez esetben egy kutyáról, az lehetetlen.
2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Igen, elköltöznék. Kivennék egy garzont, vagy lakótársakkal költöznék egy nagyobb albérletbe. Nem idegenekkel kell együtt lakni, meg kell őket ismerni, és akkor nem lesznek idegenek. Olyan, mintha barátokkal laknál együtt.

Ha szerinted az összeköltözés sem lenne jó megoldás, mert nem engedheted majd meg magadnak az olyan dolgokat, mint pl az autó, akkor keress vkit aki el tud tartani és saját lakása is van. Vagy siránkozz itt tovább, hogy semmi nem jó.

2014. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem vállalnám be. am dolgoztok?


és igen, ha nem járnátok el sehova, befásulna a dolog.. nem állhat csk evésből meg alvásból meg munkából egy kapcsolat...

2014. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám. Igaz nincs is rá szükség, mert a szüleim eddig az összes barátomat szerették, ők is jöhettek, én is mehettem, sosem volt ebből gond. De nem választanék olyan életet, ahol max. kenyérvégre jut a lakhatás mellett, és semmi másra. Persze eljöhet az, hogy erre kényszerülök majd, de önszántamból soha nem választanám.
2014. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!