Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a mostani világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a mostani világban ilyen sok beképzelt, egoista Nő?

Figyelt kérdés
Hozzátenném,hogy tisztelet a kivételeknek,mert vannak normális Nők is,csak sajnos a létszámuk az nagyon kevés! Sajnos azt tapasztalom,hogyha valaki átlagos külsővel,és átlagos adottságokkal rendelkezik,akkor azt már egyből kikosarazzák,vagy pedig lenézik! Nagyon divatba jött az,hogy magukra pakolnak a kedves hölgyek egy raklapnyi festéket,pózolnak a Retrica alkalmazás segítségével a mobiltelefonjuk kamerája előtt,és akkor már "Tutik vagyunk"!Aki őszinte,becsületes,kedves,odaadó,figyelmes,és átlagos külsővel rendelkezik,az már nem kell! Aki szar,szemét módon megcsalja,megalázza a másikat és folyamatosan hazudik,annak nagyobb szerencséje van (Partyarcok,díszköcsögök)! Hogy is van ez?
2014. dec. 20. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy őszinte,becsületes,kedves,odaadó,figyelmes,és átlagos külsővel rendelkező nő vagyok, de vannak problémáim, pl. nem vagyok annyira szórakoztató és laza és ezen próbálok már változtatni egy ideje, hogy ne unjanak meg engem hamar. Valami ilyesmi lehet a férfiaknál is. A rosszak izgalmasak. Mindenkiben kell legyen egy kis csibészség és felszabadultság, hogy sikeresebb legyen, akár nő, akár férfi.

Én is hiába rágom magam ezen állandóan, addig amíg nem fogom tudni kellően elengedni magam, addig nem is leszek népszerű a férfiaknál. És ez ugyanez van fordítva is úgy hiszem.

2014. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem próbálkozok egyik Nőnél sem,mert nem vágyok arra,hogy legyen valakim,és amúgy sem nézek ki jól,csak mindenhol ezt hallom,főleg az ismerősök körében!
2014. dec. 20. 18:26
 3/3 anonim válasza:
Figyelj, én csak spirált használok, nem járok márkás cuccokban és nagyszájú sem vagyok - sokkal inkább intelligens - mégsem fogsz találni nálam egoistább nőt. Pont azért, mert büszke vagyok rá, hogy nem vagyok "tömeg".
2015. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!