Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen haragú a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen haragú a barátom, hogyan tudnék neki segíteni a változásban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:
és agresszív is
2014. dec. 20. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

1. Megelőzés - nem bazarintod fel :-)

2. Mivel ezen neki kell változtatnia, időnként valamiféle meditatív elfoglaltság + frusztrációcsökkentő "kúra". Nem azt mondom, hogy legyen buddhista, de az pl. egy definitív megoldás lehetne :-)

2014. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nekem ilyen volt az apám és egy állatnak tartottam mindig.

Szerintem menj el amíg lehet.

2014. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

már van hogy kétszer meggondolom hogy vmit mondjak vagy ne mondjak. Borzasztó dolgokat tud a fejemhez vágni(én ilyeneket nem tudnék senkinek) de utána egy-két óra múlva megbánja de ezzel teljesen leszívja az energiámat.

Szeretem de sokszor rossz kedvem lesz tőle :(

2014. dec. 20. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolatban mindkét fél reménykedik a változásokat illetően. A férfi abban hogy a nő soha sem fog , a nő abban hogy a férfi meg fog ha másért nem, akkor miatta.

Mindketten tévednek."

nem tudom ki mondta ezt először, de igaza van.

Amúgy ha így nem jó neked, akkor dobd. Nem fog a kedvedért megváltozni. Vagy ha mégis, akkor egy gyenge akaratú ember, ami másban nem lesz jó.

2014. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod megnevelni. Ha boldogtalan vagy mellette, hagyd el.
2014. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Neki kell akarni a változást.


Az meg már milyen, hogy meg kell gondolnod, hogy mondasz-e valamit?


Felesleges ezt magadra vállalnod.

2014. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hány évesek vagytok?
2015. febr. 23. 16:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az általános felfogás manapság ez itthon, sőt más országokban is. Ha nem tetszik valami, nem működik valami, akkor dobd el és hagyd el. Mintha a párunk egy használati tárgy lenne, amit csak addig tartunk meg, amíg hibátlan(nak hisszük). Úgy érzem, hogy Te is tudod, hogy ez valójában rossz hozzáállás, és nagyon örülök, hogy vannak még hozzád hasonló emberek is, akik segíteni szeretnének és jobbá tenni a kapcsolatukat. Ettől függetlenül nem egyszerű, és bizony a továbbiakban is fog fejfájást okozni neked. Lehetsz akármilyen kedves és odaadó, nem fog megváltozni, mert belső problémái vannak. Erről viszont lehet nem is tud. Légy kedves és megértő vele, és bizony inkább gondold meg 2x is, hogy mit mondasz neki, hiszen egyikőtöknek sem jó, ha kitör a balhé. Legyél segítőkész, előzékeny és szépen, finoman próbáld meg neki (fokozatosan) elmagyarázni, hogy ez meg az nem annyira tetszik, és tudom, hogy neked sem jó, ezért próbálok neked segíteni, itt vagyok melletted, de kérlek tegyünk együtt valamit ezért, mert nem bírom így, hogy sokszor üvöltözöl, hamar felkapod a vizet. Tudom, hogy nekem is van hibám, de itt vagyunk egymásnak és segítsünk egymásnak mindenben, kérlek találjunk ki valamit, jó?

Valami ilyesmit. Ne várj rögtön túl nagy reakciót, legalábbis pozitívat, de ezzel már elülteted a fülében a bogarat. Hosszú út áll előttetek, de hidd el neki sem könnyű. Tarts ki mellette, keressetek szakembert, igyatok citromfű és levendula teát, és LEGYETEK ŐSZINTÉK EGYMÁSHOZ. Én a másik oldalról írok... hirtelen haragú, veszekedős férfi vagyok, aki ez miatt több lányt is elvesztett az életéből.

2015. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!