Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Ti mit adtatok/mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ti mit adtatok/miket kaptatok eddig a párotoktól az elmúlt eseményekre? és mennyi ideje vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Én 3,5 éve vagyok együtt barátnőmmel,és valahogy már mindent kapott tőlem (gyűrű,nyaklánc,parfűm, plüss, ruha, lakberendezéses cuccok,stb) és úgy érzem elakadtam és nem tudom mi tévő legyek, arról nem is beszélve hogy lassan kifutok az időből :(

17/F és nincs kifogyhatatlan pénztárcám.



2014. dec. 20. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy tábla BOCI csokit. Én imádnálak érte!
2014. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Nem kell drága dolog

2. Legyen személyes, olyasmi amin látszik, hogy ismered.


Gondolom karácsonyról van szó, megbeszélitek milyen összegben vásároltok a másiknak és hasonlók. Szerintem ez nem bonyolult, figyelni kell mindig és ha tesz egy kósza megjegyzést, hogy mit szeretne azt megjegyzed.


A hatalmas csoki mindig jó ötlet :)

2014. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy LOVE képkeret a közös képeitekkel?:) Vagy írj egy "szerelmes levelet", kézzel, írd le mit szeretsz benne, mennyire fontos neked stb. Nekem ezek nagyon tetszenének:) Írd be a google-ba hogy "DIY gifts for girlfriend" és nagyon sok ötletet fogsz kapni!

17/L

2014. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emlékkönyv az elmúlt 3.5 évről időrendben? Csak egy szép könyvecske kell 2-3 ezerért vehetsz bármelyik Alexandrában. Aztán kézzel szépen írd fel, hogy 2011. x.hó y.nap: Első pillanat


Amikor megláttam... ezt és ezt gondoltam. Ez és ez volt rajta és még a szavam is elállt... stb. Romantikus, egyedi, és örök emlék egy emlékkönyv. Írd le azokat a dolgokat, amikre emlékszel, hol jártatok együtt, miket láttatok együtt, mit éreztél, mikor ott voltatok, stb. :)

2014. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most gondolj bele..3,5 év után nem tudsz mit venni, mi lesz 35 év múlva?


Ezzel csak arra akartam célozni, hogy nem baj ha ismétlődnek a dolgok. Olyat vegyél amire szüksége van, vagy amire vágyik.


Ha szeretne egy szép pulcsit, felsőt, akkor vegyél neki azt. Ha elfogyott a parfümje, akkor azt. Ha szeret olvasni és van rá ideje, akkor vegyél neki könyvet.

A lényeg, hogy hasznos legyen számára.


A páromnak inget veszek, mert imádja őket és sosem elég neki. Lenne még ötletem, de azokat tovább adtam a szüleimnek, tesóimnak, hogy ők is tudjanak neki mit adni.


Nekem most sportcuccokra van szükségem, mert megyünk majd síelni és vennék egy két dolgot. Mindenképp megveszem őket, de megvárom a karácsonyt hátha kapok belőle egyet kettőt. Megmutattam neki miket szeretnék megvenni és ő válogathat belőle.

Illetve még tudja, hogy szeretnék egy szép nyakláncot, így az sem kizárt.


Tehát vegyél olyat amit szeretne.

2014. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!