Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egyáltalán szerelmesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán szerelmesnek lenni ha az ember előnytelen külsejű? 28/F

Figyelt kérdés
Jómagam testi fogyatékkal élek és kicsit túlsúlyos is vagyok. Önbizalmam nulla. De még ennél is ramatyabbul vagyok ha eltalál kupido nyila. Utálom magam ilyenkor mert talán sohasem szenvedek annyira mint amikor az elérhetetlenre vágyódik az ostoba ketyegőm. Jó lenne ha ki lehetne kapcsolni ezt a hülye érzést.
2014. dec. 20. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Meg szabad kérdezni, milyen testi fogyatékkal kell élned?
2014. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező (és részben 1. válaszoló) szerintem ha valakinek mondjuk nincs meg egyik másik testrésze, vagy akármi módon fogyatékos, attól mg nem kevesebb mint bárki más. Ugyanúgy lehet szerelmes, lehet pasija/csaja és később gyerekei. Szerintem nem kell veled se másképp bánnom, mint bárki mással. Nem foglak sajnálni, vagy óvatoskodni, csak mert fogyatékod van.

Ezért írom hogy ne sajnáld magad. Ha tetszik valaki, akkor próbálkozz be nála és varázsold el annyira hogy beléd essen. A sajnálatra ne alapozz, az genyó dolog.

Úgyhogy ne sajnáld magad, hanem tegyél azért, ami kell.

2014. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én ismerek kerekesszékes és vak embert is, akinek van párja. A túlsúlyt le lehet dolgozni.
2014. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerelmesnek lenni akkor sem érdemes, ha szép vagy és megnyerő külsejű. Jó lenne kikapcsolni ezt a hülye érzést.


26/N

2014. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem, depizz egész nap.
2015. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Férfiként nem. A nők csak abba tudnak beleszeretni, aki jól néz ki.
2015. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A férfiak is!
2015. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát persze. Mivel a szerelem nem külsőségekről szól.

A testi kapcsolathoz nyilván már kell vonzalom, rákattanás is. De a szerelem jó.<3 ( lenne)

2015. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja szóval depressziós vagy, kérdésre nem válaszolsz, csak lepontozni tudsz. Akkor maradj is így!
2015. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!