Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23-26 éves lányok, mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23-26 éves lányok, mik az kitételeitek, igényeitek, elvárásaitok egy fiúval szemben? Érdekesség és több infó lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Érdekelne, hogy a fentebb említett korosztályon belül milyen elvárásai vannak a lányoknak? Kicsit kétségbe vagyok esve és elkeseredett. Nem értem ezt a dolgot... 25 éves vagyok, szoftverfejlesztő mérnökként dolgozom. Én véleményem szerint teljesen átlagos megjelenéssel rendelkezem, semmi extra, jól öltözöm, ugyanis elég sok tárgyalásokra járok, sokszor más országbeli kollégákkal. Igyekszem mindig a lehető legjobbra törekedni. Sajnos nincsen barátnőm, de most már össze tudnám egyeztetni a munkát a magánélettel és szeretnék egy komoly párkapcsolatot. Egy sztori... Szerettem volna 2 lánnyal összejönni, az elmúlt hónapokban. Mindent megtettem, udvaroltam, kedves voltam, stb. De ez az irányvonal egyáltalán nem volt nyerő. Nem értem miért ilyen elutasítók a lányok a véleményem szerint normálisabb fiúkkal. Mindenkinek a rossz fiúk és az idióták kellenek. Ezt is érdekesnek találom. Én is szeretnék 3-5 év múlva, tehát olyan 30 évesen családot, vidéken szép kertes házat (kert nélkül, vagy csak nagyon kicsit mert művelni nem szeretem :) ), utazgatni szóval egy teljesen átlagos családias dolgokat. Nekem ilyen a gondolkodásom, talán túl jó is... Nem tudom, egy a lényeg ez a Nekem szimpi lányoknak nem tetszik. Szeretném ha leírnátok miket néztek, vártok el egy fiútól? Megkérném, hogy csak lányok írjanak és csak 20 év fölött. Válaszokat előre is köszönöm.


2014. dec. 20. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Keress külföldi csajt, a magyarokat hagyd.
2014. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Örök kérdés a lelkiszemetesládának tartott rendes pasiknál, hogy a nők miért inkább a bunkókat választják, akikben persze szokás szerint csalódnak.

A nők legtöbbször valamiért azokat a férfiakat, akik kedvesek, aranyosak, és bármit megtennének értük, a barátzónában tartják, és általában nem akarnak tőlük többet a barátságnál.

Itt van 5 ok, amiért a "jófiúk" nem vonzóak:

1. A Jófiúk nem magabiztosak - vagy meg akarnak felelni?

Akárkit is kérdezünk, akármelyik barátnőt figyeljük meg, azokhoz a pasikhoz fog vonzódni, akinek van valamennyi magabiztossága. Egy határozott pasi, aki mellett biztonságban érzi magát egy nő, nagyon szexi.

A Jófiúk így nem annyira. Nem valami magabiztosak. Azt akarják, hogy szeressék őket, ezért olyanok próbálnak lenni, amiről azt gondolják, hogy majd tetszeni fog a szebbik nemnek.

Mindent megtesznek érte, hogy a lányok kedvében járjanak. De ki tudna valaha is olyan pasihoz vonzódni, aki nem önmagát adja?

2. A Jófiúk nem őszinték

Tehát a Jófiúk nem önmagukat adják, mert megpróbálnak a nőknek megfelelni. És ha tudatosan nem is, de ezt valahogy érezni rajtuk. Érezni, hogy feszültek, és érezni azt, hogy amikor kérdez egy nő tőlük valamit, azt fogják mondani, amit hallani akar a másik, és nem azt, amit gondolnak.

Ezért is olyan jók "barátnak". Kiszolgálnak, bármit megtesznek a vágyott nőért, igazat adnak neki, megértik, és mindig ott vannak, ha szükség van rájuk. De nem választaná őket magának egyik hölgy sem.

3. A Jófiúk nem szenvedélyesek

Mivel életük célja, hogy a nőt kiszolgálják, nem sok szenvedély jut másra. Nincs meg az a nagy cél, ami beszippantja őket. Nem a saját útjukat járják, és nem változtatják meg a világot. Nincs meg bennük az az igazi erő és szenvedély, ami olyan vonzóvá és férfiassá tenné, mint a menő pasikat.

Nem teremtenek olyan életet, amihez élvezettel csatlakozna egy nő. Ehelyett a nő életéhez akarnak tartozni.

4. A Jófiúk nem hisznek magukban

Valójában a Jófiúk nem hisznek magukban. Ezért is akarják azt, hogy a nő szeresse őket, mert akkor értékesnek éreznék magukat. Ha azt éreznék, hogy ők is fontosak valakinek, talán újra elkezdenének hinni. De ki akar egy bizonytalan társat?

5. A Jófiúk valójában nem adni, hanem kapni akarnak

Amint már kirajzolódott, a Jófiúkkal az a legfőbb baj, hogy akármilyen jónak is tűnnek, valójában nem adni akarnak a nőnek.

És ezt a nők érzik is.

Ők kapni akarnak. Azt akarják, hogy a kiszemelt nő életéhez tartozzanak. Hogy ők is népszerűek legyenek, mert a NŐ ott díszeleg az oldalukon. Hogy ők is vonzóak legyenek, és szeressék őket. És ezért hajlandóak feladni a saját igényeiket. Hajlandóak a saját személyiségüket elrejteni és egy olyat felvenni, aki talán majd tetszik a nőnek. A Jófiúk nem rosszak, csak kétségbeesettek.

Ezért nem vonzóak.

2014. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarok között is vannak normálisak..

Lehet mostanában túlságosan akartál valakivel párkapcsolatot,és ez miatt nem jött össze...mindig olyankor érkezik amikor nem számitasz rá.. :)


Igények/ elvárások..

Ide nem tudom mit lehetne írni..A szokásos szöveg: legyen humoros,lehessen vele sokat szórakozni,de ha kell legyen komoly.El lehessen vele mindenről beszélgetni.Hűséges,szeressen..Jól kijöjjünk minden téren egymással.Meg lehessen beszélni a problémákat,és megoldani is megtudjuk..Na meg persze lehessen közös jövőt építeni..Ne évekig ugyan abba helyzetbe legyünk..


24L

2014. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Véleményed szerint ez így jó dolog manapság?
2014. dec. 20. 19:17
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés a 2. hozzászólónak volt, aki bemásolt egy netről szedett okos fogalmazást.
2014. dec. 20. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán vannak nagy elvárásaim. Ha már megfogott a pasiban valami és eljutunk az első randiig, akkor leginkább azt "figyelem", ha lehet ezt így mondani, hogy tud-e normálisan beszélni (szépen, összefüggően, ne káromkodás legyen már minden második szava, meg úgy egyik se (sajnos egyre többet hallok ilyet) stb). Mennyire illedelmes (pl. ha bemegyünk egy kávézóba, akkor köszön-e, ilyesmi.

Ne dohányozzon, ez nálam totál kizáró ok. Amit fontosnak tartok még, hogy a fogai legyenek ápoltak, mert az nagyon visszataszító, ha sárga, lepedékes, stb...

Ezen kívül normál öltözködés, ki-ki a maga stílusa szerint (valakinek a bőrdzseki áll jól, míg másnak mondjuk egy sima ing, vagy pulcsi, stb).

Nem szeretem, ha valaki nagyképű, illetve azt, ha a randin nem hagy szóhoz jutni, de azt sem, ha totál csendben van, vagy csak egy "igen, nem" választ ad mindenre.


Szóval ilyen alap dolgok (én legalábbis alap dolgoknak gondolom ezeket).


24

2014. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. De ezeket eddig is tudtam, csak mostanában olyan lányokkal ismerkedtem, akiknek nem ezek voltak a kritériumok.
2014. dec. 20. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!