Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Avanti ragazzi kérdése:

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? (lent)

Figyelt kérdés
Jártam egy lányal 2 évig utána elhagyott és a legjobb barátommal jött össze,miután szakítottak vissza akart jönni hozzám de én elküldtem És most már bánom, hogy elküldtem. Szerintetek mit csináljak? Visszafogadjam?
2014. dec. 21. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson, legalább a büszkeséged maradjon meg!
2014. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
NE, nagyon jó vagy, hogy elküldted!!!! Én biztos lettem volna olyan szerencsétlen, hogy visszafogadom, te ne legyél.
2014. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Jól tetted h elküldted. A legjobb barátod mèg a legjobb barátod?
2014. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartásod, ha megint előjön belőle az elkényeztetett rib, vagy ismét törődést kap veled és semmire sem becsüli, nagyon bánod majd amiért másodszor is kiszolgáltattad magad egy gerinctelen nőnek. Keress inkább normálisat, ha nagyon evés is, de azért akad.
2014. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: nem !
2014. dec. 21. 01:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezért k.a. a lányok nagy része! 4.nek igaza van. Mondom ezt lányként.
2014. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Öregem hülye lennél vissza fogadni, ha megint bepróbálkozna küldd el a világ végére. Ekkora bunkó is hogy lehetett a (volt)haverod.. 16/L
2014. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted és nőként mondom h sok a ribcsi a nők között, van egy vagyis volt egy "barátnőm" gyűlölöm de sajnos egyéb okokból napi szinten kell jópofiznom vele. Kinéztem magamnak egy pasit vele beszéltem meg minden részletet, neki van pasija erre lecsapta a kezemről a srácot. Már csak abba bízom h mindenki de legfőképpen a csaj fog jól pofára esni de amilyen hülye a barátja tuti sose hagyja el meg ez a lökött is totál belezùgott, de mindegy nekik igy biztos jó pedig tudtam volna szeretni a pasit de nincs az az Isten h valaha kelljen miután igy lejáratott h mások előtt visszautasított és egy riherongyot választott helyettem, meg is érdemli.
2014. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!