Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+ 30 as nők? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek egy nálatok 10 vagy több évvel fiatalabb srácot és a srác is szeretne számítana a korkülönbség? Figyelem komoly kérdés kérnék komoly válaszokat, a válasz ha normális megy a zöld pacsi. :)
2014. dec. 21. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

Mit akarsz olyan vén banyáktól???

Nem jó neked a pipihusi?

Azokat már légkalapáccsal sem lehet a csúcsra vinni!

2014. dec. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te ezt nem értheted.
2014. dec. 21. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen korú nők legtöbbször azért állnak össze korunkbeli huszonéves srácokkal, mert szeretnének egy nagyot szexelni, de ennyi...
2014. dec. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt cáfolnám,utolsó!8 évvel fiatalabb a pasim,de nagyon béna az ágyban!Utoljára 18-20 éves koromban voltam ilyen teljesítményű fickóval!
2014. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolod ezt te. Azért állnak össze mert önbizalomhiányosak, és attól hogy fiataéabb vagy jobban érzik magukat. Nem érthetem??? 20évs korom körül nekem is mindíg idősebb barátnéőm volt, és hidd el nem a "nagy" szex miatt állnak veled össze, én magamról tudom hogy most 20 évem végei felé 100 többet tudok nyújtani egy nőnek mint te!!!
2014. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi előttem szoló. Erről beszéltem, én sem voltem jó ilyen korban csak azt gondoltam.
2014. dec. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor miért vagy vele? szar a szex, és nem úgy tűnik, mintha más szempontból viszont szeretnéd őt.


nekem nem számít a korkülönbség. annyi fontos, hogy neki se számítson, és ha valaki megjegyzést tesz vagy ÚGY néz, akkor kiálljon mellettem. én is megvédeném őt a saját társaságomban.

2014. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!