Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ebben a helyzetben? Szakítsak vagy orvosolható valahogy a probléma?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ketten szoktunk moziba járni, de mivel neki tanfolyama volt amíg én dolgoztam, és volt 2 óra szabadideje, addig két nap is beült egyedül a moziba, hogy elüsse az időt, nem szóltam semmit, végül is miért ne.Most viszont mérges, hogy egyedül akarok én is elmenni moziba, pedig megbeszéltük régebben, hogy csak együtt fogunk járni, és azzal fenyeget, hogy este nem lesz szex ha egyedül megyek el.
2014. dec. 21. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy p1csa.
2014. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D Ez aztán a megértő csaj! Én azért is elmennék, kiváncsi lennék mit csinál. mond meg neki ha nem ad pinat akkor keresel máshol.
2014. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el moziba és kész. Egy este te is kibírod, hogy nincs szex - de lehet, hogy addigra már a barátnőd is meggondolja magát. Ebből látnia kell, hogy nem zsarolhat.

Egyébként meg olyan szánalmas, miért ne mehetnél néha egyedül, nélküle is valahová? A párkapcsolat nem arról szól, hogy birtokoljuk a másikat, és megszabjuk, mit csinálhat és mit nem.

2014. dec. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már mondtam neki, hogy max csak neki nem lesz akkor szex :D
2014. dec. 21. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért nem járhattok külön moziba?
2014. dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mi van?:D:D:D


mi szórakozni is olykor külön járunk... csk én nem értem, h itt mi a baj?

2014. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!