Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexyeccavú kérdése:

Hogyan kezdeményezzek egy olyan fiúnak aki fél kezdeményezni mert nem tudja, hogy érdekel?

Figyelt kérdés
Hát szerintem fél az elutasítástól ezért nem kezdeményez. :/

#Hogyan-kezdeményezzek-neki
2014. dec. 21. 03:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy nem-e lenne kedve meginni veled valamit. (ilyenkor a forralt bor a legjobb választás, feltéve, ha szeretitek)
2014. dec. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont így van ez nálam. Érdekel a lány, de nem tudom, hogy őt érdekelhetem -e. És igen, a visszautasítás és az előbbi tart vissza. Hogyan kezdeményezz? Én mindenképp örülnék valami apró jelnek amiből biztosra vehetem, hogy kezdjek már végre magammal valamit...

23/F

Amíg nem kapok egyértelmű jelet én nem fogok kezdeményezni.

2014. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ja" és nem dacból meg ilyen-olyan okokból nem, hanem egyszerűen nem lennék rá képes. :/
2014. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
praktikus a kulcsszó, nemsokára hemzsegni fognak itt az emberek:D
2014. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy abban az értelemben "nem is tud a létezésedről"?

Esetleg nem is tetszel neki?

Biztosan csak az lehet, hogy fél, hogy elutasítod? :D Bocsi, de kissé önteltnek hangzik a kérdés. Ha félreértettem, bocsi. Adta jelét, hogy érdekled?

2014. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy adott...amúgy nem kérdezném ezt :// csak nem tudom mi tévő legyek :((
2014. dec. 21. 13:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát amikor hozzászólok akkor nem mer visszaszólni csak a szemembe néz és meglepődve, hogy hozzászólok...mintha zavarba jönne.Mikor meglát hirtelen elkomolyodik és mélyen a szemembe néz volt már olyan is mikor egy percig bámult egy helyen állva és oyan is volt már, hogy az ajtó mellet megállt és bámult és én háttal voltam neki és egy haverom mondta hogy a hátam mögött van.Amikor az ebédlökőz mnetem intett a haverjának, hogy álljanak a falhoz és mikor elmentem mellete a falhoz bújt és mondta a haverjának, hogy nézze meg, hogy elmentem-e már és húzta az időt és arra várt, hogy elöször én induljak el.Suli elején az osztálytermembe benézett és engem bámult viszont amikor visszanéztem rá elindult...furán viselkedik velem félénk tipus pedig alapjában nagy dumagép. és ez van :// és ezért kérdem
2014. dec. 21. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát így már más a szitu. Szerintem menj oda hozzá haverkodni, hogy csökkentsd a távolságot, azt a többit majd meglátod annak fényében, hogyan reagál.
2014. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!