Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított a baratom 1 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított a baratom 1 hónap után, mive rájött hogy "nem akar kapcsolatot". Mondták már vkinek ezt? Ez tényleg igaz fiúk, vagy csak kifogasként is szoktatok mondani?

Figyelt kérdés
Egy hónapja randiztunk, már ismerte a családom, lefeküdtünk egymással múlt héten, előtte is már nagyon sokszor nálam aludt, mindig fogta a kezem ha sétáltunk, folyton csókolóztunk, és egyik nap mikor azt terveztük, hogy a hétvégét együtt töltjük, hirtelen küldött egy facebook üzenetet, hogy ő rájött, hogy mégsem akar kapcsolatot, nem akarja ezt a felelősséget..totál lesokkolódtam, nem is értettem miről beszél, milyen felelősséget??...25 évesek vagyunk amúgy.:'( Erre felhívtam, akkor telefonban elmondta ugyanezt és mondta, hogy vége...Azt hittem ez egy rossz vicc. Utána küldtem neki egy elég durva számonkérő üzenetet, aminek az a vége, hogy ez mekkora szemétség és mit képzel magáról. Utána próbáltam még egyszer felhívni de kinyomta.. Most letöröltem fbról és kitöröltem a számát is, csak nem tudom, hogy csak megijedt és visszajön vagy vmi más lehet a háttérben. Volt már vkivel hasonló?
2014. dec. 21. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elküldted a búsba, akkor ne számíts arra, hogy keresni fog.. (tapasztalat >.<)
2014. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem érzem hogy szeretni tudnám a lányt, akkor simán szakítok vele akár 1-2 hónap után is, akármi is volt köztünk addig. Nem sok értelmét látom együtt lenni olyannal, akit nem tudok szeretni.


Elég nagy puncinak érezném magam, ha csak olyanok miatt maradnék egy lánnyal, mert már lefeküdtünk, vagy mert bemutatott a családjának. Úgy, hogy közben meg nem is szeretem.

2014. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni, sikerült, lépett is.
2014. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De sokmindent tervezgettünk együtt, semmi jelét nem adta, hogy nem akarná ezt tovább...egy hónapon keresztül az egész napot végigbeszélgettük, minden reggel írt, mindig átjött stb...a barátainak mesélt rólam, hogy megismert egy vicces, kedves, okost lányt, legalábbis ő ezt mondta, hogy így mondta nekik, utána meg jött ez a szakítás totál hirtelen...Nem lehet, hogy csak megijedt? Tényleg ekkora szemét lett volna, hogy csak szex kellett neki?
2014. dec. 21. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat az exem is annak idején elvitt ide oda felvâllalt de csak addig amig meg nem szerzett csak ő nem mondta ki hogy nem akarja a kapcsolatot elérte hogy én szakitsa

k vele.

2014. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!