Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak, ha a bemutatás után nagyon nem szimpatikus a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
tegyük fel, nem sejti. elmondanátok őszintén vagy ködösítenétek vagy inkább azt hazudnátok, hogy nagyon kedvelték őt?

2014. dec. 21. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgyt tartják hogy az első benyomás fontos.Véleményem szerint mindenen lehet javítani.Ködösíteni nem érdemes mert előbb vagy utóbb kiderül.HA rákérdez mondd el neki de ha nem akkor ne hozd szóba.
2014. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, mert rosszul érezné magát és nem szeretne hozzám többet jönni, max ritkán. Majd megbékélnek vele a szülők, ha normális, csak ők még nem ismerik.
2014. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lány az illető,akkor nyugi nem kell mondani.... Érzi magától is ;)
2014. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, de megnyugtatnám, hogy ettől én még szeretem és ez nem fog kihatni a mi kapcsolatunkra :)
2014. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érzi nyugi. Akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat, ha majd nem állsz ki mellette.
2014. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El, de nem probléma, hiszen nem a szüleim járnának vele vagy vennék el őt, hanem én.
2014. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

El. De azért mert az csak az első benyomás (igaz fontos satöbbi), de hanem mondanám e,l akkor nem tudná mire kéne figyelni.

Mondjuk nálunk ez kölcsönös, mert ő is elmondja az ilyet.

Öszínteség.:D

2014. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!