Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van ehhez a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van ehhez a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze, amíg nem volt munkám magától értetődő volt, hogy én viszem a háztartást. Most már dolgozok én is és elvárnám, hogy mivel a pénzkeresés is megoszlik, így a barátom is szálljon be a házimunkába. Ezzel még nincs is gond, de néha olyan elvárásokkal jön oda hozzám, hogy csak nézek... Mostanában sokat veszekszünk, ezért ő különcködik, magának bevásárol a boltba, magának megfőz, stb, én meg oldjam meg ahogy akarom. Ezért én meg nem vasalom és pakolom el a ruháit, hanem ott hagyom a szárítón. Tegnap este fürdés után meg odajött hozzám egy szál fa_zban, hogy hol vannak a boxerei, nincsenek a fiókban. Mondom ott vannak a szárítón, vegye le magának. Erre meg fel volt háborodva, hogy mi az, hogy nincsenek elpakolva, meg a ruhái miért nincsenek kivasalva? Meg hogy ha meglátják az emberek gyűrött ruhában, akkor az húú az én szégyenem lesz, stb. Erre én ezt mondtam, hogy nem vagyok se az anyja, se a felesége, nem kötelességem vasalni rá meg pakolászni neki, ha agglegény lenne se csinálná meg helyette senki... Na és erre jól besértődött és nagyon összevesztünk.


Helyesen cselekedtem?


2014. dec. 21. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyerekes a barátod.
2014. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, neked van igazad. Nehogy bocsánatot kérj tőle, vegye magát észre.
2014. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen embereknek hogy van nőjük??
2014. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyesen én sem hagyom magam a páromnak ha mindent megcsinálsz helyette utána követeli .. pedig nem vagy a házvezetőnője sem a cselédje hogy mindent helyette csinálj.. meg kell tanulnia egyedül elpakolni maga után és besegíteni a háztartásba , a kaja kérdésre meg hát el kéne dönteni egy pár vagytok vagy lakótársak .. mert én a párommal meg a lakótársammal is meg tudom beszélni a kaja kérdést csak az a külömbség hogy azért a páromnak mégis csak többet engedek ..
2014. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez kissé gyerekes, de egyet értek veled, hogy a házimunkába segítsen be, és hogy különcködik, külön főz?? Na az már sok. Nem való neki az együttélés. Ahogyan mondtad is: nem vagy köteles őt kiszolgálni, semmivel nem több ő mint te.
2014. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Joga van hozzá. Az más kérdés, hogy mennyire etikus a viselkedése.
2014. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

jól celekdtél, nem kell hagyni magad. Nem tudom mi a gond azzal, ha megoszlik a házimunka. Ez mért nem működik?

Mond meg neki, hogy együtt menjetek el vásárolni, csináljátok együtt az otthoni feladatokat, és ha ő ilyen veled, akkor te is ilyen leszel. Próbáljatok kibékülni,és mebeszélni a dolgot.

2014. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Korai volt ez az összebútorozás.
2014. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ti pontosan miért is vagytok együtt? A leírás alapján nem tűnik egy működő és boldog párkapcsolatnak. Túl sok a játszmázás.
2014. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Ferfikent kerdezem: lehet egy ferfi ennyire paraszt? Kulon foz, meg old meg, ahogy akarod...egeszsegedre, ha vele maradsz. Ez jobb aligha lesz mar.
2014. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!