Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor van párotok, elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor van párotok, elhanyagoljátok a barátaitokat?

Figyelt kérdés

Így mennyit vagytok a párotokkal és mennyit a barátaitokkal?

Kevesebbet vagytok a barátokkal, mint szingliként?

Kort és nemet is írjatok.


2014. dec. 21. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt rá példa, tanultam belőle, többet nem lesz ilyen.
2014. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sokáig nem volt senkim és egyik barátnőm azt mondta, hogy ha majd lesz valami komoly, tuti el fogom őt hanyagolni. sajnos így is lett, önbeteljesítő jóslat. egy szemét vagyok, utálom magam érte és nincs mentségem, de igyekszem változtatni.
2014. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire er ra a baratom,annyit talalkozunk,(heti 3-4x)

Nem hiszem h kevesebbet foglalkoznek a barataimmal,max csak akkor nem beszelek veluk ha a baratommal vagyok

18/L

2014. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valamivel kevesebbet vagyok barátokkal, de nem hanyagolom el őket teljesen.


22/F

2014. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem minden nő hanyagolja el ilyenkor a barátait, van aki ettől még ugyanúgy lefekszik velük is.
2014. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy legjobb barátnőm van, pár hetente egyszer összefutunk néhány órára és akkor dumálunk, telefonon / neten nem tartom vele a kapcsolatot. Mikor legutóbb szingli voltam, éppen nem beszéltem vele már kb. 1,5 éve így akkor nem volt egy barátom sem. Igazából nem nagyon van szükségem barátokra, ha szingli vagyok épp, akkor sem, nekem ennyi bőven elég, hogy néha összefutunk "pletykálni", neki pedig van több barátnője is, így nem szorul rá, hogy állandóan vele foglalkozzam. A barátom társaságára ellenben gyakrabban vágyom.

23N

2014. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor kevesebbet,de így sem találkozok a barátnőimmel minden nap,akad más dolgom is:)(25
2014. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel 3x minimum, a legjobb barátom az osztálytársam, de így is kevesebbet vagyunk együtt. A többi barátommal szintén kevesebbet, de nem hanyagolom őket, nem lehet korlátozni, befolyásolni engem... Nem is kéne ilyen kapcsolat :)

16F

2014. dec. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sosem! Viszont visszafele ez nem igaz. Van persze mikor kettesben akarok lenni a barátommal,de van sokszor olyan is,mikor a barátokat és a barátomat összeegyeztetem ... :)
2014. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
dehogy,az csicska dolog,aki elhanyagolja a haverságot.Sok ilyen van mondjuk,nekem egy nő sem jelentett annyit,dugni a nővel,beszélgetni a haverokkal.
2014. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!