Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább, hagyjam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány neten ismertem meg nyáron találkoztunk többször is,egyszer szájon puszilt csak úgy szeptemberben még 1x akkor csók is volt viszont nagyon messze lakik,őszi szünetben nem tudtunk találkozni holott megigerte..állítolag beteg volt de a barátnojevel tudott persze találkozni,azóta sokszor veszekszunk facebookon a beszélgetések már nem olyanok mint régen ha nem írok úgy érzem mintha ő úgyse írna pedig mondtam neki hogy zavaró ez így..most téli szünet és állítólag lesz majd talalkozas de most is kicsit összezördültünk így előtte meg állítólag megint beteg vagy mi..meg rengeteget tanul..arra jutottam ha most se hajlandó arra hogy legyen találkozó vagy változtasson a néha rohadtul komor hangvételén akkor én hagyom a fenébe téli szünet után..szerintetek? (én utazgatok hozzá) tenyleg szeretem de nem tudom mit csináljak áll ő is így áll hozzám de mégis fura az egész, vagy csak ennyire bonyolultak a nők??20f-18l
2014. dec. 21. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne keresd,ne irj neki,nalam ez bevalt,utana o fog keresni hidd el.
2014. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
sztem se keresd,ha őt érdekled ugyis keresni fog.
2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!