Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan sráccal, aki már hónapok óta próbálkozik, és tényleg kedves meg minden, de nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha én szerelmes vagyok belé, akkor nem zavarna, hogy te nem vagy az :D

De amúgy nem tudom, attól függ. Ha szexuálisan vonzó és jó társaság is, élvezem a vele töltött időt, akkor talán. Ha csak "kedves meg minden", akkor nem valószínű, nekem nem kell mindenáron pasi.

2014. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nem kell egyből szerelmes legyél,ha azt mondod hogy kedves meg minden,nyugi idővel megszereted
2014. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez a 2. válasz jó nagy hülyeség. Attól, hogy jó valakivel együtt lenni, még nem jelenti azt, hogy idővel szerelmes leszel belé. Ha már az elején nincs meg a kémia, akkor az később se fog kialakulni.
2014. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy lány barátom..jó vele együtt lenni, így is-úgy is, de egyikünk se szerelmes a másikba.
2014. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

Szerintem megér egy próbát! Nincs mit veszítened!

A szerelem majd idővel jön. Eleinte az én párom sem volt belém szerelmes, de később rajongásig szeretett.

2014. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát igazából az a gondom, hogy nem rossz srác egyébként, csak nem tudom, képes lennék-e hozzá úgy vonzódni, ahogyan kellene...remélem, értitek, mire gondolok, szóval, belsőre nincs vele pedig bajom :)
2014. dec. 21. 14:18
 7/27 anonim ***** válasza:

Én jöttem így össze, két évig együtt voltunk. Szerettem,de nem voltam szerelmes.

Aztán szakítottunk, majd jött valaki, akibe fülig beleestem.

Hát nem lehet összehasonlítani a kettőt.


Ezek ismeretében nem, én nem jönnék újra össze olyannal,akibe nem vagyok szerelmes.

Főleg,hogy írod, hogy hónapok óta próbálkozik.

Azért az nem olyan kevés idő szerintem, ha hónapok alatt nem érzed a szerelmet, kevés esély van rá,hogy majd fogod.

2014. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 vodlivivien válasza:
hát én tuti h nem jönék vele össze mert annak semi értelme h olyan srácal legyek együt akkit nem szeretek mert akk tuti nem lennék boldog mellete ha nem szeretem.
2014. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Ha eközben nincs a közelemben valaki, akibe tényleg szerelmes vagyok, akkor simán. Már ha jó vele a szex.
2014. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 gergelice16 ***** válasza:
Szerintem menj el vele randizni, ismerd meg jobban. Ha már elég jól ismered, akkor már könnyebb a döntés.
2014. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!