Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? A barátnőm ismerőse a kapcsolatunk tönkretételét akarja (leírásban részletek)

Figyelt kérdés

3 hete vagyok kapcsolatban barátnőmmel. Ezen a héten csütörtökön hívtam őt egy buliba, de azt mondta, lebetegedett, így nem tud jönni. Egy fiú haverom jött el velem, aztán a buliban táncoltam hosszasan egy lánnyal, akivel egy kép erejéig a party fotósnak beálltunk egymás mellé a haverommal együtt. Utána váratlanul megcsókolt a lány, de nem ellenkeztem. A buli végeztével távoztunk és elbúcsúztunk, de Facebookon bejelölt másnap és chateltem vele, szimpatikus volt, de elmondtam hogy van barátnőm. Ezt láthatta is az adatlapomon, de megkérdezte.

Ma rám írt a barátnőm egyik közeli ismerőse, hogy ő is ott volt azon a bulin, és a fotók között megtalálta azt a képet, ahol én egy idegen lánnyal vagyok együtt, sőt, smárolni is látott minket. És ez az aljas szemétláda most fenyeget engem, hogy elküldi a barátnőmnek a képet és elmondja, mi történt és akkor vége a kapcsolatunknak.

Mit tegyek?


2014. dec. 21. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jol teszi. A csaj jobbat erdemel te meg paraszt vagy-.-
2014. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Használd az erőt lüke!!
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd el te a barátnődnek és akkor majd ő dönt hogy az őszinteséget mivel honorálja, ha három hét után az ember másfelé kacsintgat az jel és ha szimpi a másik lány is akkor...
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem kértem hogy ítélkezz. Paraszt az apád.
2014. dec. 21. 17:11
 5/15 anonim válasza:
"aljas szemétláda" - ez inkább rád igaz. Nem ellenkeztél, akkor mégis mit higgyen az a bizonyos valaki?
2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy buliról van szó, más dolog csókolni szerelemből és csak úgy a buli hevében. És nem én akartam a csókot, a lány adta!
2014. dec. 21. 17:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Mond el a barátnődnek, és kérd a bocsánatát. Sokkal rosszabb lessz, ha mástol tudja meg.
2014. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a lány kidob. Te mocsadék! Miért élnek ilyen pasik?!
2014. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy az a szemétláda aki fenyeget..

Másrészt meg nem erőszakolt meg a csaj,és úgy csókolt meg..Viszonoztad nem?


Szépen légy férfi ,és mond el a barátnődnek..

2014. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, az még ok, hogy nem tudtál számítani a csókra, de hogy ne lökd el úgy, hogy kedvesed van. Na ez parasztság.
2014. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!