Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal akinek ilyen gyűjteménye van? Vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Szenvedélyesen gyűjtöm a kalapokat, esernyőket, kesztyűket és könyveket. Az utóbbiból úgy megközelítőleg 200 van jelenleg, mindet még nem olvastam el, de közel járok :) Ami talán a beteges kategória, hogy imádom a könyvek illatát. Főleg a régi könyvekét, olyan finom édeskés illatuk van. Most ezt ne úgy képzeljétek el, hogy azért veszek meg egy könyvet, hogy szagolgassam, de ha épp olvasok, akkor néha beleszimatolok :D Ez nagyon gáz? Nem mertem elmondani még senkinek, csak az öcsém és a barátaim tudják. Visszatérve a gyűjteményhez, van még 30 kalapom, 23 esernyőm és 17 kesztyűm. Eléggé kevés, de csak nemrég kezdtem :D A könyveket meg már kislány korom óta gyűjtöm.


Elnézést ha van a szövegben helyesírási hiba, nem vagyok magyar.


2014. dec. 21. 17:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Inkább a nemzetiséged érdekel. Szerintem azt gyűjt bárki amit csak akar.
2014. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ez kizáró ok lenne.
2014. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 opened paradise ***** válasza:
77%

Egy lány aki szeret olvasni.

Tényleg olyan szörnyű,hogy elrettent,de komolyan.


Miért lenne ez gáz?

2014. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

én le se merem írni mit gyűjtök, de több terra van már letöltve

milyen nemzetiségű vagy amúgy?

2014. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Az, hogy összejönnék-e vele nem ezen múlik.
2014. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
200 könyv az semmi. Nekünk régen vagy 1000 volt, és egyáltalán nem volt nagy szám. Most nekem csak 150 van kb, de még egy teljesen átlagos méretű könyvesszekrényt is csak félig töltenek meg.
2014. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami divatos kalapban, véletlenül esős időben esernyővel az egyik kezedben, kecses kesztyűs másik kezedben egy frenetikus regénnyel jössz randira, akkor összejönnék. ;)
2014. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 Nekem olyan soknak tűnik, de akkor lehet tényleg átlagosnak mondható :)


Páran kérdezték hogy milyen nemzetiségű vagyok. Félig orosz félig finn. Viszonylag régóta élünk itt, de még előfordul, hogy elbizonytalanodom, hogy mit hogyan kell írni

2014. dec. 21. 17:37
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de cuki :)))))
2014. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobban írsz, mint a magyarok, jobban is fogalmazol, a helyesírásod is teljesen jó.

A régi könyvek szagát én is szeretem. Amikor kinyitom az egyik szekrényem, szeretem azt az "illatot", ami ott van.

Nincs ezzel baj. :D

Miért, hány éves vagy? És hogyan tanultál meg ilyen jól magyarul?

2014. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!