Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel sajnos nem jött össze a dolog, ráadásul megutált is, nem tudom, hogy miért. Azt mondta, hogy túl rendes vagyok, meg idegesítette őt, hogy azt mondtam rá, hogy szerintem értékes ember, mert szerinte ő nem az + vettem neki karácsonyra egy könyvet, mert tudtam hogy nem fog senkitől kapni ajándékot, és arra is mondta, hogy nem normális dolog, és azt mondta ha én lennék az "egyetlen tetves nő a világon" akkor sem kellenék neki.

Facebookról is letörölt, néha összefutunk akkor odaint és ennyi.

Nagyon rossz, csendben szenvedgetek, és nagyon fáj. Nem értem, hogy mi lehet a baj velem, hogy ennyire nem kellek neki, és már előre félek, hogy milyen lesz őt mással látni.


2014. dec. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, végtelenül primitív ember, aki ezeket a dolgokat nem tudja értékelni. Nyilván te sem vagy tökéletes, de nem veled van a gond.
2014. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok önbizalma van,vagy csak ezekkel a kifogásokkal akart lekoptatni..


Nem tudsz mit tenni..Foglald le magad,és próbálj meg ne rajta agyalni..Idővel menni fog..


Gondolj arra,akik már több évet voltak együtt,és együtt is éltek netán...azoknak milyen nehéz lehet..

2014. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem komplett.
2014. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak kitaláltad...Hogy lehet ez? :/


Ha mással látod, akkor gondolj arra, hogy az a lány sem lesz boldog, sőt, valószínűleg neki is úgy fog fájni, mint neked...Szóval próbálj örülni, hogy nem te vagy a helyében :(


Ajj...Idióta hapsi ez.


19/L

2014. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jobb,ha tudod,hogy ezekkel az érzéseiddel nagyon nem vagy egyedül.Rengetegen szenvednek hasonló bunkók miatt.Tudom,milyen érzés,de egy napon az ember úgy kel fel,hogy rájött,már nem éri meg szenvedni.Talán hónapig sírva fekszel le,mint mondjuk én,de ennek is vége lesz egyszer.Csak erre gondolj.
2014. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és mi olyan van az ilyen bunkókban, hogy utánuk kell futni? :S
2014. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!