Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet több?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az egyetemen (eddig levelezős volt) és nagyon jóban lettünk hamar. Én vonzódok is hozzá, randiztunk párszor és amikor meg akartam csókolni akkor visszautasított. Azt mondta, hogy ő nem akar többet barátságnál. Ehhez képest múltkor átmentem hozzá filmezni és kérte, hogy aludjak ott és ölelkezve aludtunk végig, hozzám bújt. Kérdeztem, hogy ezt sok barátoddal csinálod, mire azt mondta, hogy nem. Most ez mi? :D


F/22


2014. dec. 21. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet barátságból több..bár ez sok mindentől függ


Lehet csak éppen vágyott valami kis szeretetre,vagy hogy érezze valaki átkarolja..Nem lehet tudni.. :)

2014. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tuti nem kezdenék a csajjal.

Ha nem egyenes és őszinte, akkor eleve kuka. Ráadásul egy pasi haverral együtt aludni átkarolva? Ez messze nem normális.

Azért ha neked kell, próbálkozz nála.

2014. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!