Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szamon kert egy osregi randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamon kert egy osregi randim miatt, normalis?

Figyelt kérdés
FBn irt ram a parom. Hogy randiztam e x emberrel. Ne hazudjak meg ilyenek mert ugyis kiderul stb... ha 100szor nem irtam le hogy csak randiztam vele... es meg akkor sem hitt nekem. Aztan mar jott azzal hogy tudom e letezik gumi meg mire valo. Ja meg hogy en is olyan no vagyok akiket d.ug az a ferfi. En totalisan kiborultam. O meselt a sajat multjarol. Hogy regen mennyit csajozott milyen bulikba jart. Azokat sose hoztam fel. Erre egyik ismerose mondta neki hogy annak az x embernek lehet meg voltam. Es o mar rogton letamadt.
2014. dec. 22. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozza tennem azzal a ferfival nyar elejen randiztam. Semmi mas nem volt. En meg utolag tudtam meg hogy a paromnak az ismerkedesunk elejen volt meg vkije...
2014. dec. 22. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen ember a párod?
2014. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Nehogy azzal gyere, hogy "mert szeretem", mert ebben a helyzetben az már nem ér semmit. SENKINEK nem hagyhatod, hogy így beszéljen veled, pláne nem a párodnak...
2014. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azota megirtam neki hogy nem folytatom tovabb vele. O bezzeg erre azt valaszolta hogy o meg nem tud igy elfogadni mert randiztam azzal a sraccal regen... inkabb toltom egyedul a karacsonyt
2014. dec. 22. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Oke. Ekezet vajon mi? Fészbukkapcsolat menő mostanság?
2014. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ertelek utolso! Mobilrol irok. En alig hasznalom az fbt. Egesz hetvegen egyutt voltunk. Haza hozott. Mikor haza ert ezt zuditotta a nyakamba. En csak miatta jartam fel csetelni.
2014. dec. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!