Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan sok negativumot olvasni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan sok negativumot olvasni itt arrol h nincsenek hűséges párok. Ugye van aki 10-20 ev utan is huseges?

Figyelt kérdés
Kezdek felni a komoly parkapcsolattol.olvastam itt valamelyik kerdes hozzaszolasaiban hogy aki 10 evet kibir valaki mellett az nem letezik.4eve vagyok egyutt a parommal.most tenyleg nem letezik huseg?10-20 ev utan tuti h megcsaljak a parjukat az emberek?van aki ennyi ev utan is huseges?tudom nemkene hinnem az ilyeneknek.de megijedtem :)
2014. dec. 22. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi, olyan is van, aki pár hónapot se bír ki. Ki tudja, a te barátod nem lépett-e már félre a 4 év alatt, csak nem szólt róla, mondván amiről nem tudsz az nem fáj.
2014. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sok hűséges pár van. De ők miért jönnének ide panaszkodni?
2014. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Es van olyan aki felrelepett es oszinten bevallotta parjanak?parommal bizunk egymasban es ezt megbeszeltuk h barmit hoz az elet elmondjuk egymasnak.es eldontjuk hogyan tovabb.nem

Is attol felek h megcsal mert az ellen nem tudok mit tenni hanem ugyanugy hazajon es belevigyorog az arcomba mintha misem tortent volna.szeretjuk egymast.es tudom h nem csalt meg.de felek h evek multan valami tortenik :(

2014. dec. 22. 12:03
 4/13 anonim ***** válasza:
lany vagy?
2014. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Hát pont, hogy itt rengeteg a "szuper" pár akik 20 év után is hűségesek, legalábbis rengeteg ilyen hozzászólást olvastam... De, hogy mennyire igazak?

Én 35 éves koromig hűséges voltam mindenkihez, ahhoz is aki megalázott vagy megcsalt. Most meg már rájöttem egyszer élünk és hamarosan öreg is leszek(persze nem vadászok fűre fára), de ha adódik alkalom rá ki nem fogom hagyni... 37/F

2014. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég ritka a mai világban aki 1 évet is lehúz a párja mellett.Nem tudják igazából kit keresnek.Össze jönnek olyannal akit igazából nem is ismernek,csak elvannak.Biztos léteznek hűséges emberek,akik tényleg szeretik is egymást,és kitartanak egymás mellett!Nem pedig már az első nézeteltérés után szakítanak.
2014. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ma 12:09 Osztom!!
2014. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A szüleim harminc éve hűségesek egymáshoz. És ez nem csak duma, nagyon bensőséges velük a viszonyom. Apum a mai napig rajongással néz anyura, és anyunak sem létezik más férfi. Ha gond van, ők nem szaladnak máshoz, hanem megoldják. Létezik hűség.
2014. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én szüleim is elvileg (mert lehet nem tudok róla) hűségesek 47 év házasság után is, de 20-25 éve már nem alszanak együtt és aszexuálisok lettek, így "könnyű"...
2014. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdezgetős oldal persze, hogy negatív.

Ha valaki biztos a dolgában, akkor nem fog kérdezni. Nem lesz olyan,hogy "minden jó köztünk, király a szex, hűségesek vagyunk, egymás szülei imádnak minket, mindenki egészséges, egy szóval minden happy, mit tegyek? ja, nem is kell semmit tennem, csak dicsekedni jöttem"


Szóval ne félj ennyire...Természetes, hogy a bizonytalan, szomorúbb réteg fog kérdezni, de attól még jelen vannak a boldog kapcsolatok is


19/L

2014. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!