Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit látjátok egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit látjátok egymást, mennyit beszéltek párotokkal, mennyiszer szeretgetitek meg egymást, naponta?

Figyelt kérdés
Persze azokra gondolok akik egy háztartásban élnek.

2014. dec. 22. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában kora esténként szokott hazajönni a párom a munkából, ilyenkor picit kifújja magát, aztán átbeszéljük, kinek milyen napja volt. Mindig kerítünk időt a szeretgetésre, összebújásra. Amikor bent van a munkahelyén, akkor időnként e-mailezünk.

Mondjuk amikor ügyeletes, akkor nehezebb, mert akkor majdhogynem 0-24-ben a géphez van kötve. Ilyenkor nem tud annyi figyelmet fordítani rám, és én sem zargatom, de azért néha lopok tőle egy-egy csókot. :)


25/l

2014. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó időben dolgozunk, de mondjuk általában kora estétől együtt vagyunk, szóval lefekvésig kb. 4-5 órát együtt vagyunk...


...háttal egymásnak, miköben a számítógép monitorjára meredünk :D Ha tlálunk valami érdekeset, akkor szólunk a másiknak, kicsit átbeszéljük a napi eseményeket. Egyikünk sem az a sokat beszélő fajta.


Ellenben szeretjük ölelgetni egymást (én legalábbis meg szokatm ölelni gyakran a feleségem, mondjuk átlag félóránként)- hogy ez neki tetszik-e, az nem érdekel, sokkal nagyobb és erősebb vagyok nála :D

2014. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!